şükela:  tümü | bugün
 • korkunç bir gerçek.

  gerekçe şu;

  ülke çok gelişti, sınırlarımızı genişletmeye başladık. bunu gören abd almanya fransa izrail ekonomik savaş açmaya başladı.

  tek saldırabilecekleri alan ekonomi, bu yüzden dolar istediği kadar yükselsin, bu iyi bir şeydir, dolar yükseldikçe anlayınki ülkemiz güçleniyor.

  ayrıca sonuçta abd de yaşamıyoruz biz türk parasını kullanıyoruz. nokta
 • arttırsın kardeş, hatta bence son seçimde akp %100 alsın.

  bi yerde çomarlar taşı duvarı gemirirken anlayacaklar.

  yaşasın akp!!!
 • “sınırlarımızı genişletmeye” başlattık, maalesef bu zihniyetin/düşüncenin ne kadar yanlış bir noktaya geldiğini gözler önüne seriyor. biz bildiğim kadarıyla terör örgütlerini temizlemiştik. eğer afrin vb hareketler bu şekilde iç politika malzemesi olursa, şehitlerimize bence büyük bir ayıp edilmiş olur. ikincisi sen bir başka ülke toprağını nasıl bu şekilde hangi hukuk çerçevesinde bünyene katabilirsin.

  dolar dediğin parayı sendikasyon kredileri olarak merkez bankasına koyuyorsun ve buna mukabil para basıyorsun. bir nevi senin paran doları tercümesi. sen her konuda kapitalizmi kurallarına göre oynuyorsun.

  dolar bizim paramız değilmiş diyor arkadaş, yükselirse yükselsin de demiş. şunu sormak lazım ticaretini nasıl ? kiminle ? yapıyorsun. sen ülke olarak malesef öyle bir noktaya geldin ki dışa hiç olmadığın kadar bağımlısın. buğday’dan enerjiye kadar her alanda dolar bazlı ticaret yapıyorsun.

  son cümle “izrail” yazmışsın, onu düzelt israil olacak.
 • hala bu halkın dindar vs olduğunu sananlar var. bakın bu halk cebinde ki para eksildiğinde babasını bile tanımaz. o yüzden olası bir ekonomik krizde değil medya gücü, sülalesi medya olsa fayda sağlamaz. bu hükümet ekonomik kriz ile geldi ekonomik buhran ile gidecek.