şükela:  tümü | bugün
  • artık yeter amk. canıma tak etti.

    adana'da yaşayan biri olarak sürekli karşılaştığım durum. adam sırf daha fazla öğrenci alabilmek için 5 dk falan öğrencileri bekliyor okul önünde. ya da çarşıda da aynısı oluyor. sonra götü tutuşuyor ve süreyi yetiştirmek için son hız gaza basıyor. inecek var diyoruz, adam homurdanıyor, kapıyı açıyor daha ayağımı atmadan kapatıyor hareket etmeye başlıyor. (adana'da dolmuşlara istediğiniz zaman nerede inmek istediğinizi söylüyorsunuz ve indiriyorlar. hatta bunun için 20 kuruş falan daha pahalı otobüsten. neyse.)

    bugün bir kişi bundan dolayı yere düştü amk. dolmuşçu hiçbir şey yokmuş gibi devam edecekti de tepki geldi yolculardan. durdu özür diledi falan bir 5 dakika da öyle yedi amk salağı.

    neyse sonuç olarak, burayı okuyan dolmuşçular varsa söylüyorum. yapmayın. insan olana laf bir kere söylenir. rahatsız oluyoruz. laf da dinlemiyorsunuz. kavga çıkmasını da istemiyorum barbar değilim çünkü sizin gibi.
  • bunların bir de birbirleriyle yarışan versiyonları var. bir iki kişiyi diğer dolmuşa kaptırmamak için fast and furious-dolmuş filmi çekiyorlar adeta. kendi canlarını da başkalarının canını da tehlikeye atıyorlar. bunlara bir ayar çekilmesi şart.