şükela:  tümü | bugün
  • adam gibi adamdır. olay türkiye'de yaşanıyor. kadıköy-bostancı hattındaki bir şöför.

--- spoiler ---

genç bir kız, kayışından tuttuğu köpeğiyle dolmuşa binip binemeyeceğini soruyor. babacan şoför, "gel, öne bin. köpek daha rahat gider" diyor. köpeğin ağzında ağızlık var. "ağızlığı çıkar" diyor şoför. "hava çok sıcak."

--- spoiler ---

fotoğraflar; link
  • başlığı okuyunca avrupa ülkesi sandım amk!
    meğer türkiye'ymiş.
    34 tzb 14 plakalı aracın babacan şoföründen özür diliyorum.
  • köpek golden sanırım. pitbull cinsi alaydı caddebostan'a hiç gitmesem bile oturur şikayet için arardım.
    ınsanları tehlikeye maruz bırakmaya kimsenin hakkı yok.

ve dip not barbar değilim ama canımı bir bar taburesi üstünde de bulmadım. ruh sağlığı denen bir şey var. psikoloji diyor batı buna. siz ağzınızdan köpükler saçarak közbönonn teki köpek sevmoooorr da diyebilirsiniz. zerre şeyimdeyseniz gelin tükürün amk.
    inşallah benim bindiğim bir araca köpekli biri biner de o zaman görüşürüz sizle.
  • duyar show.

ya bu bahsedilen hatta, iki senedir haftanın 3-4 günü biniyorum. yüzlercesine şahit oldum. nesini büyütüyorsunuz bunun? ne var bunda?
  • haber değeri yoktur. köpek dolmuşuna insan alırsa haber olur.
  • birkaç üst entryde ağzından köpükler saçarak nefret yayan insanların pit bull cinsi köpeklerden daha tehlikeli olduğunu görebilirsiniz.
  • baş tacı edilesi şofördür.

bu başlıktaki bi yazar yüzünden seri eksi oy veren ibneye döndüm ya la.

en güzelini, agreas söylemiş.

ayrıca,

kahrolsun insanoğlu, yaşasın hayvanlar alemi.
  • yine ruh sagligi bozulan kicimin prensesleri basliga dolusmus. kopek dolmusa binince senin ruh sagligin neden bozuluyor abi bunun gerekcesi ne olabilir benim aklim gercekten almiyor yani. gayet korunakli bir alanda kendi halinde sessiz sakin gidiyor hayvan belli ki. pitbull da olsa oyle gidecekti pug da olsa kedi de olsa tavsan da olsa. sana ne!
    daha once gerek mesaj yoluyla gerek entry yoluyla ve hatta direkt nickalti yoluyla belirttigim gibi bu tip kafayi kendileriyle bozmus prenseslerin ruh sagliginin bozulmasi kimsenin sikinde degil, cunku o kopekten bin kat daha luzumsuz tiplersiniz.