şükela:  tümü | bugün
1502 entry daha
 • beşiktaş’ın basın açıklamaları gayet sağlıklı ve düzgün bir üslupla yapılıyor. zamanlaması her şeyi dört dörtlük kim yapıyorsa eline sağlık. lakin bizim insanımıza çok geliyor olsa ki herkes bol keseden atmaktan bıkmıyor. resmî açıklamadan dinlemek yerine spekülasyonların peşinden gitmeyi tercih ediyorlar.

  anlamayan ya da durumun yoktu okuyamadım diyenler için özet geçiyorum.

  beşiktaş yönetimi geçen hafta dedi ki:

  vida iyi bir oyuncu biz onu uzun süre izledik uzun süre bekledik ve aldık. geçen sene kadroda fazla şans bulamadı çünkü devre arası takıma katıldı. adaptasyon sorunu olmadığında as takıma nasıl uyum sağladığını görüyoruz seneye de bize katkı sağlar.

  amma ve lakin gelen teklifler var. rakam da veriyorlar 15 mi 18 mi ne. reddettik diyor. ama daha teklifler var diyor. bizim vermeye gönlümüz var ama vida dünya kupasından iletişimimiz sınırlı. bu işlerle ilgileniyor. gelsin otursun tekliflere baksın kararını versin biz de ona göre seçiminizi yapalım.

  ayrıca yönetim şunu da diyor. beşiktaş’ın borcu çok futbolcu satmak zorunda diyerek piyasay düşürenler var. beşiktaş en borçlu takımlardan biri değil. satmak zorunda da değiliz. beşiktaş bir şirket değil futbol takımı. cenk tosun aceleye geldi vidanın böyle gitmesine müsade etmeyeceğiz. bekleyen ve iyi fiyat veren alır.

  işte beyle beyle.
 • koskoca koçtaş'ın attığı tweete bak. bu nedir abi?
  https://twitter.com/…tatus/1017453544088244224?s=12
 • eğer bu adam 15-20 milyonsa, cenk en az 80 milyon falandır. cenk'i de defansa koysan bu adam kadar oynar.

  daha öncelerini bilmiyorum ama adamın beşiktaş'taki performansı hiç dişe dokunur değil. dünya kupası'nda oynamasının adamın değerini katlayacağı yanılgısına da kapılmamak lazım. zira bu dünya kupası'nda oynanan futbol türkiye ligi'ndekinden kat kat daha kötü. tempo yok, hücum organizasyonu yok, pres yok, oyuncular bitse de gitsek modunda. takımlar bir korner olsa da gol atsak derdindeler.

  denilen fiyatlara giderse çok iyi tabii de, maaş yükünden kurtulmak için üçe beşe bakmadan satılmalı, yerine adam gibi, marifetli, devamlılığı olan (eski sivok falan gibi) bir defans oyuncusu alınmalı bence.
 • kupa performansı ile lutheryanların yanı sıra anglikan ve ortodoks kiliselerinin de düşmanlığını çoktan kazanmış olan hırvatistan eğer kupayı kaldırırsa, papa hazretlerinin önce aziz mertebesine yükselteceği ardından da aforoz edeceği son dübel atıcı.

  macron meets pope francis for twice as long as trump
  https://www.theguardian.com/…tican-french-president
 • ülkemiz adına tarihe geçecek oynarsa https://wp.me/p9todp-tt
265 entry daha