şükela:  tümü | bugün
  • olmasi gereken erkek tipi. bu asla kaba ya da israrci erkekle karistirilmamali tabi ki de.

bakisiyla olur, tavirlariyla olur. egitimi, bilgisiyle olur, dis görünüşü ile olur.
  • submissive erkegin hemen uzerindedir. kelimenin tam anlamiyla.
  • (bkz: alfa erkek)
  • kopuren sabun gibi bir sey sanirim bu dominant erkek..

1-erkek kadinlarin oldugu ortamda ve erkeklerin oldugu ortamda farkli davranir.

2-kadinlar varken daha bir havali olmak icin kasar kendini. dominant olayim kendimi ezdirmiyeyim hesaplari yapar...

3-fakat esas onemli olan erkeklerin icinde nasil davrandigidir. orada dominant olmak oyle "senin anani sikerim orospu cocugu" demekle olmaz. saygi sevgi ve edep adapla dominant olur ve soz dinletir.

4-kadinlarin yaninda havalardan havalara giren erkek, erkeklerin yaninda sumsuk gecinir. mesela kupeli bir erkegi kahveye sokun bakalim o sempatikligi ne hale geliyor.

5-erkegin, kadinlarin yanindaki davranislariyla dominant olup olmadigini anlayamazsiniz.
  • benı cok yoruyor.
    her seyı o kadar baskın kı.
    yanında kasılıyorum. rahat edemıyorum bı turlu.
    hep benı ya begenmezse korkusu. ya yanlıs bı sey soylersem de bana hayranlıgı bıterse endısesı.
    cunku cok hayran bana farkındayım. ama yanlıs bı sey yaparım da gozumden duserım dıye tırım tırım korkuyorum hep.
    yanı bı ınsanla her gununu beraber ıkı sene boyunca gecırıp ondan tırsılır mı uleyn?
    her seyı onun ıstedıgı gıbı yapıyoruz. her seye o karar verıyor.
    goruntude fıkrımı soruyor ama her seyı o nasıl ısterse oyle yapıyoruz.

bu kadar domınant oldugununun kendının bıle farkında oldugunu sanmıyorum.
    cunku hot zottu yoktur. modern bı ınsan. rahattır kısılık olarak.
    ama karakterı dehset baskın. caktırmadan bı bakıyorum her sey onun ıstedıgı gıbı olmus.