şükela:  tümü | bugün
  • ios ve androidde yerini alan rts oyunu. biraz clash of clans , biraz aoe , biraz ron. güzel bir oyun olmuş free to play olmasına rağmen çok da para harcatmaya dayalı bir oyun değil.
  • baya iyi oyun. clash of clans'ı falan ezip geçer.

oynarım ben bunu diyenlerle kuralım bir "ottomans ccc" klanı.
  • "eksi sozluk" alliance ı kurduğum oyun. her türlü askeri yardım yapılacaktır.

edit: alliance artık aktif değildir altta yeni bir tane açılmış ona girebilirsiniz.
  • age of empires manyagi benim gibi bir cok insani kendine bagimlisi yapan oyundur.

edit: oyunda super bir upgrade acigi mevcut. kaynak harcamadan her seyi upgrade edebilirsiniz. http://youtu.be/fua7st8srpk
  • ormanlık alanlara dokunulduğunda çıkan hışırtı sabahları pencerenin kenarına konup eğleşen güvercinlerin çıkardığı sesin tıpkısı ya la oyunu. beynimin içine girdi ses. çıkmıyor.
  • baya saran oyun.. bu ne lan diye yükledim, hala oynuyorum.. *
  • birkaç gün önce oynamaya başladım. çok keyifli bir oyun lakin telefonun şarjını çok hızlı yemekte kendileri.
  • iyi, güzel oyun, severek oynuyoruz da tam bi' pil düşmanı.
  • kesinlikle rakibi olan clash of clans'a göre çok daha mantıklı, çok daha oturaklı, çok daha rahat bir oynanışı olan oyun. öncelikle clash of clans'da eleştirilen "askerlerin savaşta ölmemesine rağmen yok olması" gibi bir durum burada yok, bunun dışında grafik yapısı olarak clash of clans biraz daha sevimli yapısıyla ve basit oynanışıyla çocuklar tarafından da oynanabilirken bu oyun hem daha fazla dil gereksinimi, hem daha karışık oyun yapısı hem de clash of clans'a göre daha görece olarak soğuk, kasvetli grafiklerle daha çok yetişkinlere yönelik bir oyun. şahsen clash of clans'i 1 yıldır, dominations'ı ise 3 ay kadardır oynayan biri olarak clash of clans'tan sonra dominations'ı daha çok sevdim ve oturaklı oyun yapısıyla kendini baya sevdirdi. yalnız ısınmamasıyla ünlü note 4'ü cayır cayır yakan ve ciddi anlamda bataryasını sömüren bir oyun. tavsiyem: eğlenceli ama bulaşmayın. saçınızı başınızı yolmaya başlarsınız bir süre sonra.
  • güzel oyun ancak uluslarda türk'leri görememek üzücü..