şükela:  tümü | bugün
 • dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar.
 • proetein tozu konusunda imdadıma yetişen centilmen ve sportmen yazar.
 • (bkz: electric blue)

  (bkz: cranberries)

  (bkz: the cranberry saw us)

  güzel nickli yazar.
 • (bkz: engelle)
  nickaltıma dadanmış tip.
 • benim başlık altım görüldüğü üzere pek kalabalık değildir, ben de yazmadım yıllarıdır, ancak direkt engelle diye bakınız verilince açıklama yapmam gerektiğini düşündüm.

  enrtynin yazarı fancia önceki entrylerinden hayvan sever bir tip olarak bildiğim biridir. bildiğim derken sözlükten tabi ki.

  sonra bir gün şöyle bir enrtyi favladığını, daha da ötesi bu entrynin yazarına uçmaması için tavsiyeler ve moral desteği verdiğini gördüm. ciddi ciddi bu şekilde düşünüyordu o da. enrty yazarı umrumda değil, burada bolca tuhaf tip var. onlardan biridir. ama her enrtysinde çiçek çocuk, güzel insan, imajı veren bir kadının temelde nasıl düşünüyor olduğunu görmek garip oldu, bunu da başlığına yazdım. acayip acayip mesajlar atması da cabası tabi.

  neyse destek verdiği, aynı şekilde düşündüğü başlık ve entry şu idi:

  (bkz: köpek için 2 adam öldüren hain domdom)

  "koskoca evrende siktiğimin bir bina bahçesine, masum bir canlıyı sığdırmayacak kadar karnın dar olursa; öyle ayakların titreye titreye, son baktığın yer o sikik binanın tavanı olur. umarım çok acı çekmişsinizdir. bakalım şimdi birinin kızını diğerinin karısını kimler inletiyor olacak. harbi içimin yağları eridi."
  yazar da unutmayi unutan adam diye biri bu arada. başlığına girince anlıyorsunuz durumu zaten. neyse.

  bu kadın, saçma sapan bir kavgada manyağın biri tarafından öldürülen iki kişinin karısını kızını inletsinler isteyen, titreye titreye gebermelerini arzu eden biridir. ha bir de favı kaldırmıştı, utandı sanırım.
 • kendi nickaltına yazacak kadar hırslanmış, hala manipülasyona çalışan, tanımadığı birini hiç bir halt bilmeden yargılayacak kadar sığ görüşlü, kendini öğretmen, hakim zanneden ama kötü niyeti paçalarından akan bir tip. sadece üzücü ve utanç verici böyle tipleri görmek.
  edit:ilave : ağır işsiz olduğunu da görmüş olduk üşenmemiş linç ettirme hırsıyla yalan yanlış entryler girmiş. dediğim çok doğruymuş.
  vakit harcanmayacak biri. engelle geç.
 • ağırsağlam ve deadlift hakkında olumsuz görüş beyan eden karşısında bu bıçkın delikanlıyı bulur. boş işlerle uğraşan yazar.
 • özellikle bir şeyle uğraşmaz. gerizekalı olmayın ona yeter.