şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pembe gömleği, kuaförden koptuğu izlenimini veren saçlarıyla snooker dünyasında dikkat çeken galli yıldız. shanghai'de gülmüş ve güldürmüştür pembeli.
  • kendisiyle tanistim german mastersta.

cok kibar biri. almanca ogrenmeye calisiyor. dedim turkce de ogren ne de olsa almanyada cok turk var. yardimci olurum. tesekkur etti. viyanada yasiyor. konusurken hep gulumsuyor. biraz gripti mactan once. zaten mac baslamadan sanirsam 2 saat once otelde uyuyordu. kendisine burnuna tuzlu su cekmesini onerdim. sanirim mantikli geldi.

ozel tasarim ronnie tisortumun on kismini ona imzalattim. danke dedi ama donkey olan degil. izin yoktu ama foto cekmeme de izin verdi. ve turkiyeye gelebilecegini belirtti.

favorim.

bu arada, hepsi gercek.

http://www.eksibition.org/eksibit59636.html
  • barry hawkins'in 11'e 5 önde girdiği 2014 snooker dünya şampiyonası çeyrek finali maçı'nın son seansında, maçı karar frame'ine kadar götürüp kaybetmiş oyuncudur. ama kendisi kalplerimizi feth etmeyi başarmıştır müthiş geri dönüşü ile. bundan sonra dale nereye, biz oraya.
  • snooker'ın en iyilerinden biri olmasa da en sempatik oyuncularından biri. vuruşlara, maç içinde iyi veya kötü gelişmelere çok değişik tepkiler verir. çok karakteristik bir gülüşü var. karakter olarak shaun murphy mark williams karışımı bir abimiz.