şükela:  tümü | bugün
 • lord of the rings'de merry brandybuck adlı hobbiti canlandıran aktör.. stephen dorff'u andırıyor normal hali hafiften
 • 76 berlin dogumlu hafif yandan yemis bi goruntusu olan sirin aktor. lotr e frodo baggins rolunu kapmak icin girismis fakat merryle devam etmistir. surfdu, indie rock dı derken tayfa bir insanın yapacagı aktivitelere el atmısken, ileride bir gun discovery channelda bortu ve bocekle kendi programını yapmak istemekteymis.
 • kendisinden güzel olmasinlar bir sürü güzel insanin oynadigi bir filmden ( lord of the rings ) çikip bir sürü güzel insanin oynadigi diziye ( lost ) giren aktör. siradaki isinde de bir sürü güzel insanin olacagi tahmin edilmektedir.
 • almanya dogumlu bir ingilizdir; aksanindan da anlasilir. bununla birlikte almanca'yi da sular seller gibi konusur, aksanlarin cambazi olmasi onu aranan bir aktor yapar. elijah wood ile rock sarkilari soylemisligi vardir, "lost" adli dizide de, (tesaduf bu ya) gunluk hayatinda bir rock grubunda bascilik yapmaktadir.**
 • insanda alışkanlık yapan şeker şey. gece gece üstüste 7 bölüm lost izleyince böyle oluyormuş demek ki. pardon ama ne yapacaktım başka, o kendisini herkesi kurtarmaya adayan jack i mi düşünecektim. hem kadınlar kurtaracakları erkekleri severler. yani şimdi muhteşem bir charlie miz varken, hatta üstüne bonus olarak devamlı aklımızı çelen sawyer varken, ona da geleceğim ileriki günlerde tabii, bak şimdi aklıma girdi o kısık gözleri...

  neyse, öncelikle dominic kişisine gelelim. mesela böcekleri seviyomuş bu. olsun. vallahi billahi olsun. böyle bloody falan desin bana tavım hemen. şu favori gruplarına bak bir, coldplay, radiohead, the beatles, the smiths... ya... ne desem boş... adam süper. manchester da şef olarak çalışmış oyunculuktan önce. ama mançısta lütfen, mençistır falan bize ters. futbol severmiş, burada babamın gözüne de girdi hayırlısı, gerçi babam manchester united ı sevmez pek, ama bak eric cantona yı sever dom gibi. ben de severim futbol domcuğum, unutmadan ekleyeyim.

  tabii, bu kadar karıştırmışken, en özel tarafını unutmamak lazım. hemen bakıyoruz, 8 aralık doğumluymuş. 1976 yı görünce bir yuh çekiliyor ama işte kendisine çıtır bir eş arar diye umuyorum. bu durumda yay* oluyor kendisi. oğlak la da uyumluymuş hani. ne var, ona da baktım, evet. farklılıklarımız birbirimizi çekiyormuş. hadi gene iyiyim.
 • lost'taki set arkadaşı evangeline lilly ile berabermiş ve çok yakında evlenme teklifi edecekmiş. lost'ta evangeline lilly'nin, dominic'in ölümden döndüğü sahnede nasıl o kadar gerçekçi ağladığını anlamamızı sağlamıştır bu beraberlik

  beraberlikleri hakkında bir yabancı magazin sitesinde şu yazıyı okudum ve yarıldım:

  "a perfectly lovely story, except for the fact that evangeline lilly is roughly 26 billion times hotter than dominic monaghan. i'm not implying that short irish german men who play homosexual hobbits aren't attractive, but when they're compared to a specimen like evangeline they look about as good as my good friend leper leo. he's a leper"
 • acayip kıl olduğum aktör.

  sen tut gerçek hayatta kate'i götür, üstüne üstlük sonra dizi de bir de claire'i götür.
 • http://www.imdb.com/name/nm0597480/ adersinden kendisi ile ilgili bilumum ayrıntılara ulaşılabilen şirin şey.
 • milliyet'in 'sivilceli güzeller' fotoğraf serisinde 13 adet yavru ile fotoğrafını koydugu tek erkek, kıllı hobit.

  http://galeri.milliyet.com.tr/…lceli_guzeller/3.jpg
 • the return of the kingin dvdsinde elijah woodu işlettiği süper komik bir easter egg bulunmaktadır mutlaka izleyiniz.

  https://www.youtube.com/watch?v=yd8jfzn5oki