• zora düştüğü anlarda uçma yeteneğine sahip bir aksiyon filmi karakteri.
  • mangal alemlerinin en içten insanlarından.

her filmin sonunda kral bir barbekü döner ki ilk film olsun son film olsun kendisi bu olaydan hiç vazgeçmemiştir.
  • the fast and the furious serilerinde, vin diesel'in canlandırdığı karakter. mia toretto'nun * ağabeyi olan dominic, bir suç şebekesinin de başıdır.
  • adamın dibidir.
  • sürekli vites değiştirmekten sol ayak ve sağ el kası aşırı gelişmiş film karakteri.
  • hayatimiza bir teyip hirsizi olarak girse de yillar icerisinde uluslarasi seviyede bir super ajana donusmustur. tank top ve timberland botlari giydigi andan itibaren vucudundan yayilmaya baslayan aura sayesinde yaklasik 1 km capindaki bir alanda newton fizigini, parcacik fizigini ve termodinamik kanunlarini engelleme ve istedigi sekilde bicimlendirme yetenegine sahiptir.

kafasini herhangi bir yone cevirip ekstra boguklastigi sesiyle aile hakkinda homurdanmaya basladiginda tam gucune ulasmistir ve filmdeki diger karakterlerin kendilerine hakim olamayarak dom'un insanligin imparatoru olmasi gerektigi hususundaki fikirlerini beyan etmelerine yol acar.
  • fast and furious izlemediğimden dolayı şu aile memelerini bir türlü anlamadığım kurgusal karakter.
  • tiktok meme olmuştur o da.
  • bir keresinde onu telefonuma letty diye kaydetmiştim. beni de toretto diye yazdırdım. arabam da bmw idi. 97 model 3.20 jilet gibi duruyordu. çocuksu ruhumuz işte. sevince öyle oluyor. baktım ikide bir su kaynatıyor meret. dedim ki bebeğim, sil de samet yaz.
hesabın var mı? giriş yap