şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: dominus)
  • the big pink şarkısı, bir de velvet'i var grubun, o da güzel.

http://www.youtube.com/watch?v=ognnlq-knv4
  • bugün, sayın 'e. seri, ...' diye üşenmemiş mesaj atmış, para harcamış iyi hoşta ben e. seri değilim be dominos kardeş
  • kurumsalligina saygı duydugum firma..sözlerini tutuyorlar,nedeni türk insanının nimete ve onu ayağına getirene duydugu minneti çözmüş olmaları.bu sene basında yeni soslarının tanıtım kampanyasında beğenmezseniz paraniz iade demişler,bu türkiye de bir risk degil,diyor adamlar.
  • bana sevgilimden daha çok sms atan pizzacı. üstelik çıldırtan teklifler falan yapıyor. niyeti bozduracak bana, mübarek gün!
  • sırf yaptıkları organize sms tacizi yüzünden acımdan gebersem de bir daha hiç bir şekilde pizza sipariş etmeyeceğim pizzacı. aynı tepki şirkette de var; defolun gidin abicim biz kebapçımızla mutluyuz. acıssos'u yok belki ama huzur veriyor.
  • bu firmanin gonderdigi reklam sms lerinden kurtulmanin bir yolu varsa allah peygamber askina bir ses etsin.

mail attim, aradim, yok arkadas, cikarmiyorlar sms listesinden.

az once yanlis bir adrese 175 liralik bir siparis verip beni kara listeye almalarini saglama ihtimalini dahi ciddi ciddi dusundugum firma.
  • tek yediğim pizzası dublex hamura cheddarlı pizza fit. haftada en az 1 kere sipariş verirken neden kaldırdınız pizza fit'i, neden???
  • pizzaya peynir koymayan pizzacı.
  • ülkeye amerikan pizzası satmak için girip konyalım,yöresel tatlar ile çıkan rezalet.