şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • evlere servis yapan bir pizzaci..her yerde bayisi var genelde..verdikleri ayri baharat aparatini bazi insanlar cok sevse de bence gayet anlamsiz..pizzalari da vasat sayilabilir imho..
  • ben ızmırdekı yerını bılıyorum.benım kabuklu patatesı ve ogle menusu cok hosuma gıder.ayrıca barında da ıstedıgınız ıckıyı bulabılırsınız..
    kokteyllerı de fena degıldır..bır bayan arkadasınızla gıdebılecegınız guzel yerlerdendır..
  • turkiyedeki mevcut pizza franchiselerinin en iyisi. hem pizzasi hem servisi ile
  • bazı şubelerinde (ne denirki başka)
    yiyebildiğin kadar pizza olayı war..
  • geçen gün evimin dibine bayisi açıldı(bahçelievler)..
  • ninja tosbağların pizzacısı.
  • bence işlerini oldukça iyi yapıyorlar. pizzaların tadı da bir başka...

edit: pizzaları değişmiştir. çok kötü olmuştur. fabrikasyon pizza tadı böyle oluyormuş demek ki.
  • birçok kuruluşun yaptığı gibi, databaselerinde daha önce kayıtlı olan adresimi anlaması için telefon numarasını verdiğimde bana kendi telefon numaralarını söyleyecek dangalaklıkta elemanları barındıran vasat pizzacı...
  • en gidilesi pizzacı, mam*'nde hafta içi yarı fiyatı uygulaması süperdir.
  • telefon actigimda saniye beklemeden "buyrun dominos, su anda boyle boyle boyle bi promosyonumuz var. bunlarin toplam fiyati su kadar oluyodu promosyonda bu kadar" diyen ve icimde ozur dilerim yanlis numara deme arzusu uyandiran pizzaci