• yaptığı kampanyaları günde en az 3 kez sms yoluyla yollayan pizzacı... yettiniz !!!
  • 30 dakikada teslimat garantisi vererek reklam yapıp bunun üstünden para kazanan ama 30 dakikada siparişi ulaştıramayınca biz o garantiyi kaldırdık diye yan çizen pizzacı. yemeksepeti aracılığıyla antalya konyaaltı caddesi şubesinden verdiğim siparişi, daha önce 55 kere sipariş vermiş olduğum ve hiçbir sorun yaşamadığım, restauranta 1 km uzaklıktaki adresime yarım saatte ulaştıramadılar. yemeksepeti canlı yardıma siparişimin akıbetini sorunca 1 dk içinde dönüş yapıp motorcu adresi bulamamış dediler. daha önceki siparişlerimi kontrol ederseniz her zaman aynı adrese sipariş verdiğimi, hiçbir sorun yaşamadığımı ve adresimin gayet kolay, açık ve yakın olduğunu görürsünüz dedim. 10 dk sonra pizzam geldi. siparişimi vereli 40 dk olmuştu. motorcu pizzayı elinde sımsıkı tutup parasını istedi. ben de sipariş vereli 40 dk olduğunu ve dominos pizzanın 30 dakikada teslimat garantisi verdiğini hatırlattım. motorcu arkadaş papağana ezberletilmiş gibi, motorcuların bu yüzden kazalar yaptığını ve emniyetin 30 dakikada teslimat garantisini yasakladığını metinden okur gibi anlatmaya başladı. beni ilgilendirmez dedim. emniyet mi veriyor arkadaş pizzanın parasını, saçmalamayın dedim. motorcu papağan bu sefer geçen de bir arkadaşım bu yüzden kaza yaptı gözü çıktı diye duygu sömürüsü yapmaya başladı. neyse ki teknoloji var, getirdim laptopu önüne, açtım yemeksepetini gösterdim kocaman "30 dakikada teslimat garantisi" diye kırmızıyla yazan yazıyı. bunu yazıyorsa buraya bu benim hakkım dedim. yine aynı şeyleri tekrar etmeye başladı terleyerek. arkadaşım ara kimse yetkili ona sor dedim. aradı, böyle böyle dedi, hı hı, evet, hı hı, tamam diyip kapattı. ee dedim. ücretsiz veremiyoruz pizzayı dedi. arkadaşım, siz benimle dalga mı geçiyorsunuz, niye kapattın telefonu, ara şu müdürünü tekrar telefonu da bana ver dedim. telefona çıkan papağan yine aynı şeyleri tekrar etmeye başladı, kazalar, emniyet bilmemne, o garanti kalktı da şöyle de böyle de... beyefendi dedim, yemeksepetinin sitesinde kırmızıyla 30 dakika yazıyor, garanti diyor, madem yasak kaldırın bu yazıyı. niye kaldırmıyorsunuz dedim? ya yemeksepetinden verilen siparişlerde biz hep sıkıntı yaşıyoruz, direk niye bize vermiyorsunuz siparişi diye yemeksepetine bok atmaya başladı. arkadaşım benim bundan önceki siparişlerimi incele, her zaman sizden alışveriş yapıyorum, bugüne kadar da böyle bir sorun yaşamadım, üç kuruşluk pizza için de dilenecek değilim size, ama hakkımı istiyorum ve 40 dakikadır sizi bekiyorum, ne yani bu kadar bekletip, hem hakkımı vermeyip, hem de ne yaparsan yap şimdi diyip gidicek misiniz dedim. sözünüzü tutmayacağınızı bilsem 40 dk keriz gibi beklemez dışarı çıkar bi yerde yer dönerdim çoktan dedim. biraz sessizlik oldu. sonra peki beyefendi alın pizzayı para vermeyin dedi. herhalde vermiycem, onu anlatıyorum zaten 5 dakikadır burada, 40 dakikalık hatanıza sadece 5 dakika daha eklediniz ve beni daha çok sinirlendirdiniz o kadar diyip kapattım. telefonu verdim pizzacıya, pizzayı aldım hiç bir şey demeden kapıyı kapattım. sıçtığımın pizzası da 21.80 tl. hani ağlamayan bebeğe süt vermezler derler ya. ya yerse diye, tek ayak üstünde kırk tane yalan söylüyorlar parayı almak için. illa hakkım bu diye dakikalarca dil dökeceksin. tamam hakkını alıyorsun ama ağzının tadını da kaçırıyorlar adamın. adam gibi beyefendi haklısınız ücret almıcaz deseler sorun yok. ne oldu şimdi? hem parasını almadınız hem de müşteri kaybettiniz? işletmeciliğe gel!
  • hakkını arayan insanlarla büyük problemi olan firma. türkiye gibi koyun olmaya alışık bir ülkede iyi kazanırlar.
  • - abi biz bi pizzayı kaç dakkada teslim ederiz, ne diyelim bu soruya?
    - yaz işte, 30 dakka falan yaz.

adamlar 1 saat dese hiç sorun olmayacakmış meğersem.
  • (bkz: #38050353)
    pizzası 10 dakika gecikince çingene gibi 40 saat çemkirip 20 lirayı ödememek için her türlü rezilliği yapan müşterilere sahip firma. 10 dakikayı da yuvarlamıştır bu kesin 6-7 dakikadır. almış eline pizzayı kapıyı suratına kapatmış kuryenin. iyi bok yedin amk evladı. insan gibi anlatmışlar işte elemanlara bu 30 dakika yüzünden baskı yapıyorlar, asgari ücretle çalışan o çocuklar o pizzaları yetiştirebilmek için yollarda ölüyorlar, sakat kalıyorlar. götü göbeği bağlamış adamın sikinde olur mu bu? olmaz tabi. o 5 dakika geç gelen pizzasını beleş yemenin derdine düşmüş. hayır neden hala şu "30 dakikada servis yoksa paranız iade" uygulamasına devam ediyorlar anlamak güç. bir tane şöyle çaçaron, kocakarı gibi 3 kuruş için 2 saat çemkiren müşteriyle karşılaşmamak uğruna bile kaldırırdım o yazıyı. ne edepsiz insanlar var ya. yazık.
  • hakkında bu kadar entry girildiğini görünce bedava pizza mı dağıtıyor acaba dediğim pizzacı
  • hala batmamasına şaşırdığım pizzacı.
  • haklı, haklı olduğu kadar da bilinçli müşterileri vardır bu firmanın. adam 30 dk. olayından reklam yapıp parayı topluyor. o halde sozunde de duracak. sigorta gibi dusunmek lazım. 30 dk promosyonuna kanıp arayan musteriden yaptıgın paranın bir kısmını da yetistiremedıklerinden duseceksın arkadas.

yok ole yagma.

hem reklamı kaldırma hem de gecıkınce kazaydı suydu buydu de. o zaman yazmasın hıcbır yere bu iddalı sloganı, kimse de agzını acamaz. boyle yazdıgı surece haklı ve bilincli musterileriyle papaz olamaya devam edeceklerdir. adam bir de 50 kusur kere siparis vermis, mudur olsam direk telefonda ozur dıler bu da bızden olsun derim.
  • 29 ekim günü sipariş verdim bir şubesinden. 50 dakika gibi bir sürede geldi. pizzayı aldım kapıyı kapatıyordum ağabey para dedi kurye. dedim ne parası 50 dk oldu, herhangi bir ibare de yok iptaline ilişkin. o zaman şubeyi arayın dedi. dedim senin şubeni ben nerden bileyim, yemeksepetinden verdim siparişi dedim, sen ara söyle 1 saatte getirdiğini bana ne dedim. sonra arkadaşın ağırına gitti 1 saatte getirdin demem. abi ben 5 dkda getirdim ben gecikmedim dedi. bende bana ne dedim. şubeyi aradı açmadılar. neyse sen al abi dedi ve gitti. yemeksepeti bunlara siparişi 3-4 dk geç iletiyormuş. sorun yaşıyorlarmış onu da ekledi ve iptal edicez abi biz anlaşmayı yaa diyerek gözden kayboldu. bedava pizza güzel şey.
  • hayatım boyunca çok ender yemişimdir şurdan pizza ama formalite icabı konulmuş olan "30 dakikada evinizde yoksa paranız iade" lafları yüzünden beleş pizza yeme içgüdüsü hiç oluşmadı bende. "beğenmezseniz paranız iade" olayı da var mesela. adam yiyor ama beğenmedim derse firma parasını iade etmek zorunda. işte bu 5 dakika geç geldi diye 40 saat çemkiren çingeneler onu da yaparlar. beğenmezseniz paranız iade lafını duyup "yae ben beğenmedim paramı verin" diye çemkirirler. haysiyet falan yok bu karaktersizlerde. eğer yaşı 23'ten yukarıysa böyle insanların hakikaten nefes almaları bile haram. tanrımdan en büyük dileğim hayatım boyunca karşıma, bulunduğum ortama çıkarmasın şu yaratıklardan, insan artıklarından. götü göbeği bağlamış obez dalyarakların en büyük sevinç kaynağı olmuş güzel ülkemde şu uygulama. hatta bekler pizzası 31. dakikada gelsin de beleş yiyeyim diye. bok ye amk evladı. ne beleşçi iğrenç yaratıklarsınız amk.

emniyet yasaklamış diyor kurye uygulayamıyoruz diyor ama ısrarla 5 dakika geç geldi ben beleş yiycem diye çemkireceksin. valla hakikaten 2-3 aç müşteri kaybederim ama saniyelerin hesabını yapan mezarcı ibnelerle muhattap olmam diyen bir ceo'ya acilen ihtiyaçları var. o kuryenin yerinde olsam suratına fırlatırdım al bok ye amk evladı diye.
hesabın var mı? giriş yap