• artık yoğurtlu sos satılmadığındandır.
  • yoğurtlu sos olayından sonra kendine çeki düzen verdiğindendir. öyle unutulmaz bir skandaldı o. watergate bir, yoğurtlu sos iki.
  • vücut geliştirme, the red pill, kilo vermek isteyenlere tavsiyeler gibi başlıkların işe yaradığını ve bazı yazarların pizza yemeyi azalttıklarını gösterir, göstermeyebilir de.*
  • müşterilerinin azalması ile doğru orantılıdır.
  • pizzayı pizza yapan hamur ve kaşarı azaltmasından mütevellit müşteri azalmasından kaynaklı olabilir.
  • (bkz: domino's pizza'da uzun süredir rezalet yaşanmaması rezaleti)
  • ben geçen ay başıma geleni ekşi sözlüğe yazmamış olduğumdandır.

bir işimiz olduğundan eşimle beraber dudullu'daydık. dönerken karnımız acıktığı için civardaki yemek yenebilir tek yer olarak dominos gözümüze çarptı ve içeri girdik. bir adet sucuksever pizza sipariş ettik ve beklemeye başladık.

önce garson gelip "size arkadaş yanlış pizzayı yapmış o yaptığımızı getirelim mi?" dedi. eşim mantar sevmediği için "hayır, özellikle mantarsız istemiştik" dedi. garson gidip söz konusu yanlış yapılmış pizzayı getirdi. "biz bunu istemediğimizi söylemiştik." deyince "ama diğerinin pişmesi için beklemeniz gerekecek" dedi. önemli olmadığını vaktimizin olduğunu söyledik. pizza tam geldiğinde eşim içecek niye almadık ki deyip kasaya gitti. kasiyer, garsona bizim masayı işaret ederek "1 litrelik kola" dedi. garson dolabı açıp 1 litrelik kolayı yere düşürdü, dönüp bana baktı, ben de ona baktım. o kolayı yerden alıp masamıza koydu. "yere düşmemişini alabilir miyiz?" dedim. gidip değiştirdi.

rezalet olmasa da ilginç bir deneyimdi.

bu da böyle bir anım.
  • belki de millet almayı bırakmıştır domino's pizzadan bi de böyle düşün .
  • hayırlara gark eden müthiş olay.
hesabın var mı? giriş yap