• ramazan pidesinin üstüne biraz salça, biraz sucuk, sosis serpip göndermişler.
  • bizim fırının yumurtalı pidesine beziyor.
  • (bkz: yoğurtlu sos)
  • alıcısına şapka çıkarttığım pizza!

biz pizzacı açsak, bu fiyata bu pizzayı satsak, linç ederler! bir aya kalmaz kapatırız dükkanı...
  • müstahak size dediğim pizzadır. bim'de satılan superfresh pizzanın hem tadı hem kalitesi daha iyi artık. tam bir fiyat performans, yanına da lecola oh mis. almayın aldırmayın şunlardan artık.

pizza devri geçti, aşağı yukarı hepsi böyle içi boş, küçük boy pizza boyutunda orta boyu yediriyorlar. en son cevahir'de aldığım dominostan sonra tövbe ettim pizzaya.

little sezar ise yanlışlıkla 2 kere karttan çekim yapıp kanıtlamama rağmen paramı geri almak için beni 2-3 hafta oyalayıp üzerine dalga geçmişlerdi. neredeyse cimer'e yazıp alacaktım paramı.

ben ciddi ciddi küçük mafya bozuntusu kabadayıların kara para aklamak için pizzacı açtığını düşünüyorum. benzeri için:
    (bkz: los pollos hermanos)
    (bkz: los pollos hermanos rezaleti)
    (bkz: breaking bad)
  • belli ki yoğurtlu sos da artık içimizi ferahlatmıyor. üstüne soğuk bir su içilmesi gereken 91 liradır. 91 lirayı onluk ve birlik şeklinde yutsan bundan evladır ayrıca.
  • 35 liraya tam karışık pizza satan pizza bulls'un yanından geçemez. ayrıca bu pizzaların maliyeti toplam 7 lira. aylık satışta pizza başına düşen dükkan giderlerini de işin içine katarsan 10 lirayı buluyor.

bu fast food fiyatlandırmalarını çok abarttılar. bizim burada hand made pizza yapan yerler var. 55 liraya dominos ve diğer ve fast food pizzalardan daha büyük daha gramaj olarak ağır pizzalar yapıyorlar. üstelik tüm fastfood zinceleri ürünlerini beyaz et üzerinden kullanırken dediğim pizzacı dana eti kullanıyor. pizza fiyatı 55 lira.

1 senedir dominos sürmüyorum ağzıma.
  • üzüldüm para kolay kazanılmıyor.
hesabın var mı? giriş yap