• daha küçüklükten beri gelen toplumun dayatmasını ya da öğretisini tam olarak bilinçaltından atamamış ateisttir.yazıktır.
  • domuz eti yiyen ateistten pek bir farkı yok gibi,ama bunlara önem veren insanlardan bayağı bir fazlası var.
  • (bkz: vejetaryen)

(bkz: vegan)
  • ne olur ne olmaz insanıdır ya da tadını beğenmemiştir olabilir büyütmeye gerek yok.
  • damak tadına uygun olmayanı yemeyen ateisttir.
  • bir eti tercih etmemenin tek nedeni din midir yani? bu nasıl bir saçmalık yahu? ateist olunca domuz eti yenilmeli midir? kokusunu sevmez, tadını sevmez sevmez de sevmez lan sana ne? illa lafı başka yerlere dokundurmak için bu kadar maymunluğa gerek yoktur bence bırakın şu çatışma huyunu.
  • ateizmin 5 şartından habersiz olsa gerek. tövbe edip en kısa zamanda 250 gram bol yağlı bacon yemesi salık verilir.
  • genellikle agzinin tadini bilen ateisttir. koyun, kuzu hatta dana eti dururken yetistirme domuz asla tercih edilecek bir et degildir. birkac salam turunu ve (bkz: bacon)u disarida tutarak söyluyorum bunu.

yetistirme dedim dikkat ettiyseniz yukarida, yetistirilemeyenine yani yaban domuzuna gelirsek; bulup da yemeyen ateistin de muslumanin da kafasini sikeyim.
  • öncelikle, (bkz: buyrun benim)

bunda şaşılacak bir şey yok. çünkü nasıl allah var diye inandırılıyorsak, domuz eti iğrenç diye de programlanıyoruz. ilkini aşmam 20 yıl aldı, 2.si üzerinde çalışmadığım düşünülürse ölene kadar domuz etini iğrenç bulacağım büyük ihtimalle.
  • alkol almayan ateist gibi bildigin ateisttir. kimi yesil gözlüdür, ayni kaliptan cikmiyorlar.
99 entry daha
hesabın var mı? giriş yap