• 1.5 yıldır haftada 4 gün kullanıyorum. `(bkz: evde spor yapmak) isteyenler için tam bir fiyat/performans ürünü. yer kaplamıyor ve omuz, kol, göğüs, bacak gibi farklı noktaları rahatlıkla çalıştıran bir tasarımı var. ayrıca sehpada omuz çalışmak mümkün olmamasına rağmen havaya kaldırıp arkasına özel bir demir koyarak rahatlıkla omuz çalışabiliyorum. ancak gelgelelim aldığım ilk hafta kronik bir sorunla karşılaştım. üzerindeki makaralar normalde 60 kg. ağırlığa kadar dayanıklı olması gerekirken 36 kg. da yüksek bir gıcırdama sesi çıkarmaya başladı. neyse kurulum yapan arkadaşları çağırdım makaralar dayanıksız olduğu için bilyelerin kırıldığını söyleyip yenisini taktılar. kesinlikle yağ vb. sürülmemesi gerektiğini de özellikle söylediler. 1 hafta geçmedi yine aynı şey oldu. ama öyle böyle değil acayip bir ses. tekrar aradım bir oldu iki oldu dört oldu gelicez diyor ne gelen var ne giden. en sonunda üst seviye bir yöneticiye ulaşıp durumu anlattım. ertesi gün farklı bir ekip gelip gri renkli dayanıklı iki makara taktılar :) bir daha da hiçbir sorun yaşamadım. bu sorunu yaşayan ve alacak olan varsa gri renkli makaradan istemeyi unutmasın. sehpa dik konuma gelecek şekilde tasarlanır ve makara sorunu giderilir ise mükemmel bir ürün.
hesabın var mı? giriş yap