şükela:  tümü | bugün
  • son girdiği entryler sayesinde uzun zaman sonra engellediğim ilk yazardır.

ps4' de balon dedin gençliğine verdim, horizon zero dawn' a rezil dedin zekada sorun var dedim ama souls serisine laf etmeyecektin. sen kaşındın. owencan da dahil ben böyle bir troll görmedim.
  • tam bir (bkz: attention whore) bu şahıs. popüler olana karşı konuşayım da dikkat çekeyim; belki bir bok bildiğimi zannederler anlayışıyla entry kusuyor. üslubu bile engellenmesi için yeterli bir sebep.
  • beslemek yerine engellenip geçilmesi gereken beş para etmez bir troll.
  • her dizi ve oyun başlığında aşırı derecede sığ ve aptalca yorumlarla karşıma çıkan ergen. engelledim gitti.
  • ben de ciddiye alıp assassin's creed odyssey başlığında kendisine cevap yazmışım, siklememek lazımmış. :)) tipe bak:

--- spoiler ---
    arkadaşlar önce şu gerçeğin altını çizelim; ben oyunlar konusunda bir dehayım. kimse oyunlardan ve kaliteden benim kadar anlamıyor. ve ben daima %100 gerçekleri yazıyorum. tabii fanboylar bu objektif gerçekleri kabul etmediği için ancak dediklerimi çarpıtıp troll vs. diye yaftalıyorlar. ben toxic mesaj atmıyorum sadece oyunlar hakkındaki objektif gerçekleri yazıyorum.
    --- spoiler ---

oyun troll'ü sözlükte bir ilk ama kendini daha da geliştirmelisin. :)) birileri okursa en azından yaptığın trolllük, işsizlikten yazdığın o "destan"lar boşa gitmez. tamam? ha aslanıma. ha koçuma.

engelleyin gitsin.
  • o kadar çok kişi engelledi ki yakında o da kendini engelleyebilir bir yazar. ama kendine şunu sormasını salık verip öyle engelleyeceğim ben, “harcadığım mesaiye değiyor mu?”
  • yorumları çok güvenilir olmayan yazar, yapma dediğini yapmak lazım
  • edebiyata meraklı gibi davranan ama (bkz: okuma kültürü) başlığının altına şunu yazabilen bir insan...

--- spoiler ---

ya sokacam kültürünüze de okumanıza da.
    --- spoiler ---

edebiyat tartışmasında yazma seviyesi bu olan bir insanın kültürü olmasın zaten.
  • sebebini anlayamadığım bir şekilde rockstar games'ten ve onunla ilgili her şeyden nefret eden yazar. garip.

edit: ve de çok üzücü lan. bu elemanın entry'lerine rast geldikçe onun adına hem utanıyorum da hem de derin bir üzüntü duyuyorum. şu hayatta kaçırdığı şeylerin haddi hesabı yok mesela.