• beslenmek yerine engellenip geçilmesi gereken beş para etmez bir troll.
  • son girdiği entryler sayesinde uzun zaman sonra engellediğim ilk yazardır.

ps4' de balon dedin gençliğine verdim, horizon zero dawn' a rezil dedin zekada sorun var dedim ama souls serisine laf etmeyecektin. sen kaşındın. owencan da dahil ben böyle bir troll görmedim.
  • edebiyata meraklı gibi davranan ama (bkz: okuma kültürü) başlığının altına şunu yazabilen bir insan...

--- spoiler ---

ya sokacam kültürünüze de okumanıza da.
    --- spoiler ---

edebiyat tartışmasında yazma seviyesi bu olan bir insanın kültürü olmasın zaten.
  • içinde artık sağlıksız bir hal alacak kadar kin, kibir, öfke, nefret ne negatiflik barındıran bir yazar.
    bir psikoloğa falan görünse çok geç olmadan düzelme şansı olabilir aslında yoksa içinde bu denli yoğun kötü duygu barındıran bir insan günün birinde etrafındaki insanlar için bile tehlike yaratabilir.
    yazık.
  • bazen sözlükte kaliteli ya da en azından ortalama üstü olduğunu düşündüğüm bir kişi ya da yapım için abartılı yerici yoruma denk geliyorum. "oha ne diyor bu, bakayım neden öyle demiş" diye tam okuyacak oluyorum. sonra alt köşede bu ismi görüp "ha tamam :d" diye vazgeçiyorum.

öyle bir yazar. en son neil gaiman'a tıraş yazar diyerek yaşattı yine bu duyguyu.
  • şahsi kanaatim daha az dizi, filmi biraz daha özenle izlemesi gereken yazar. adam o kadar çok şey izliyor ki artık belli noktadan sonra bir insan zaten bu kadar fazla şeye düzgün odaklanamaz. ardından başlıyor o çöp, bu çöp, şu çöp... bir yerden sonra istersen allame-i cihan ol, insanın ciddiye alası gelmiyor.

çöp ve 2/10'luk bir yazar olarak kendisine nacizane tavsiyem budur.

edit: tavsiyemi geri alıyorum. attention whore trollün teki, ciddiye almaya değmez. netflix, hbonun çoğuna çöp de sonra gel exxen'e 20 lira vermek az bile diye entryler gir. hıncal uluç gibi popülerin tersi yorum yapıp dikkat çekme derdinde. yorum yaptığı dizileri de izlemiyordur allah bilir, listeden isimlerine bakıp entry giriyorsa şaşırmam artık.
  • her başlıkta rdr 2 ye sallayarak farklı olmaya çalışan malın biri.

mad men in 3 bölümden fazlasını izlediyse ne olayım.

ha bu arada,

oyunu oynamamış. evet, baya bildiğin oynamamış ve 7,5 bin takipçisi olan ezik yotuberlardan ( oyuna gömen kendisi gibi ruh hastası başka yutubır bulamamış) izlediği videoları referans göstererek oyuna kötü diyor.

büyük ihtimal konsolu yok.

ezikliğin boyutunu gelin siz tahmin edin.
  • sevdiği şeyleri eleştiren entrylerin altına koşarak entry sahibine hakaret ediyor. sevmediği şeyler hakkındaki yorumları da devamlı takip edip sevdiğini söyleyenlere hakaret ediyor. mental durumunun pek iyi olduğunu söyleyemem. belki de yalnızlıktandır bilinmez.

konuşmak istersen mesaj atabilirsin don drapper. seni yargılamıyorum. uzaydayız, hepimizin kafası karışık...
  • çocukken topu kaer morhen'e kaçmış yazar.
hesabın var mı? giriş yap