• beslenmek yerine engellenip geçilmesi gereken beş para etmez bir troll.
  • oyunlardan çakmayan, oyunlara kapasitesi yetmeyen bir suser. sözlükte owencan ayarında entryler giriyor oyunlar konusunda, ama bunun farkı owencan'ın aksine ciddi olması *

witcher eleştirir, assassin's creed över, algısı buna müsaade ediyor. biz engelledik kurtulduk, asıl sevdiklerine sabır dilerim.
  • bir fanboy. zeka seviyesini siz tahmin edin artık.
  • çocukken topu kaer morhen'e kaçmış yazar.
  • küçükken bir topu da anor londo' ya kaçmış ama 18 yaşına kadar top oynamayı bırakmamış kişidir.
  • witcher3 yazılarını şimdi okudum, kendisinin ağzına sağlık, hislerime tercüman olmuş, alnından öpüyorum yazar kardeşimin.
  • ben de ciddiye alıp assassin's creed odyssey başlığında kendisine cevap yazmışım, siklememek lazımmış. :)) tipe bak:

--- spoiler ---
    arkadaşlar önce şu gerçeğin altını çizelim; ben oyunlar konusunda bir dehayım. kimse oyunlardan ve kaliteden benim kadar anlamıyor. ve ben daima %100 gerçekleri yazıyorum. tabii fanboylar bu objektif gerçekleri kabul etmediği için ancak dediklerimi çarpıtıp troll vs. diye yaftalıyorlar. ben toxic mesaj atmıyorum sadece oyunlar hakkındaki objektif gerçekleri yazıyorum.
    --- spoiler ---

oyun troll'ü sözlükte bir ilk ama kendini daha da geliştirmelisin. :)) birileri okursa en azından yaptığın trolllük, işsizlikten yazdığın o "destan"lar boşa gitmez. tamam? ha aslanıma. ha koçuma.

engelleyin gitsin.
  • o kadar çok kişi engelledi ki yakında o da kendini engelleyebilir bir yazar. ama kendine şunu sormasını salık verip öyle engelleyeceğim ben, “harcadığım mesaiye değiyor mu?”
  • yorumları çok güvenilir olmayan yazar, yapma dediğini yapmak lazım
hesabın var mı? giriş yap