şükela:  tümü | bugün
 • iyice gerlip kurbanin uzerine birakildiginda super bir sinek oldurme aleti olarak islev gorebilmektedir...
 • ilhan mansız'ın taç niyetine kullandığı saç toplama hedesi.
 • recycle edilebilecek bir malzemedir.

  yirtilmis parcalanmis donlarin lastikleri ozenerek sokulur, baska aktivitelerde kullanilir. birseyi bir yere asma, birseyi sabitleme filan tarzi seyler, tabii gozukmeyen yerlerde kullanilmasi guzeldir. zira bir arkadasiniz evinize gelip bunu gorurse "ahaha bu ne lan babaannenin don lastigini nerden buldun" diyebilir.

  (tabii bahtsiz iseniz yamuk duran cercevenin duzelmesi icin kullanilan don lastiginiz disari sarkmistir, kabak gibi ortaya cikmistir)

  cikarmadan once de donu bir yikayiniz a dostlar.
 • dünyanın en önemli icadının adı. rivayete göre bu icad sayesinde insanların erkek türü* üzerindeki tüm baskılardan kurtularak özgür olmuştur. baskıların kalkması ve özgürlük ortamı ile birlikte insanlık fevkalade önemli ve büyük adımlar atmış, bilgi ve uzay çağının kapıları sonuna kadar açılmıştır. don lastiği icad edilmeden önce atalarımız alt giyimlerini, uçkur ipi denilen bağlaması ve çözmesi zor olan elastikiyetten yoksun bir bağ ile bellerinde tutmaya çalışırlardı. bu çok sıkıntı veren bir durumdu. uçkur iyi bağlanmazsa olmadık yerde açılır ve rezalet yaratırdı. bu nedenle çok sıkı bağlanması gerekirdi. sıkı bağlanan bir uçkur ise çok zor açılırdı. bu ikilem yüzünden atalarımız homo erkektuslar sık sık bunalıma girer, yaşamdan soğurlardı. uçkur ipi yüzünden cinsel yaşamları karanlık ve gece ile sınırlı kalmıştı. öyle gündüz vakti her arzu duyduklarında cinsel aktivitede bulunmak belli kesimler**** dışında mümkün değildi. bu hal gerçek anlamda bir sorundu ve atalarımızı çok hırpalıyor, derinden üzüyordu. cinsel hayatlarının tek düzeliği yüzünden atalarımız kafalarını bir türlü insanlığın ilerlemesi için gerekli olan işlere veremiyorlar, sürekli olarak uçkur sorununun nasıl çözüleceğini araştırıyorlardı. nerdeyse binlerce yıl süren bu araştırma çabaları geçtiğimiz yüzyıl içersinde sonuçlanmış ve insanlık tarihinin en büyük buluşu olan don lastiği geniş kitlelerin kullanımına sunulmuştur. nitekim don lastiğinin bulunması ile birlikte altgiyim aparatları tek harekette giyilip çıkarılır hale gelmiş ve insanlığın ilerlemesine engel olan bu büyük engel aşılmıştır. bu rahatlık sayesinde gariban homo erkektuslar da gündüz vakti, işte, dağda kırda bayırda cinsel ilişkinin tadına varmış, olaylar gelişmiş ve her şey çorap söküğü gibi giderek bilgi çağı başlamıştır.
 • islevleri icin (bkz: don lastigi ile network kurmak)
 • (bkz: kar lastigi)
 • uzun sure degi$ken nedenlerle i$eme ihtiyaciniza kar$i gelip de en sonunda tuvalete ula$tiginizda sorun cikarabilen $ey (bkz: ben bugun bunu gordum). erkekler icin konu$uyorum, o muthi$ huzura kavu$ma istegiyle hizlica pisuvar onunde gerekli i$lemleri yapip i$emeye hazir duruma gecerken elinize takilip gerildikten sonra "$laaak!" diye bi tarafiniza* carparsa bu lastik, ne demek istedigimi eminim daha iyi anlayacaksiniz.
 • "çeeaaakkkk süntürrrr don lassstiiiii yüsssspinnnn" şeklinde bağıran bir işportacıdan sonra benim için kutsal bir nesne olmuştur.