şükela:  tümü | bugün
  • uzun zamandır üzerinde düşündüğüm şeyin cevabıdır. külot ve sütyen giymekte olan bir kadın her şekilde çıplak halinden daha seksidir. çıplaklık direkt olarak seksi çağrıştırdığı için kimilerine daha seksi gelebilir ama değil işte. bir kadının en seksi hali çırılçıplak olduğu hali değil, iç çamaşırları ile arzı endam ettiği andır.

kimse bana memenin güzelliğinden, kukunun tatlılığından dem vurmasın. meme neyse de kuku bildiğin çirkin arkadaşım. pürüzsüz vücut üzerinde kıllı tüylü bir kuku yerine, söyle dantel ile kapatılmış bir kuku olsa daha iyi olmaz mı? memeler güzel bak lafım yok, ancak onun da külot ile uyum sağlaması için sütyenle kapatılması kadının seksiliğini artırıyor.

işin özü, bir kadını çırılçıplak görmektense iç çamaşırları ile görmeyi tercih ediyorum. çok daha seksi oluyorlar, sonra ışığı kapatıp soyuyorum, aklımda kalan figür uzun süre yeterli oluyor. şimdi bu yazıyı okuyan her 10 kişiden 6'sı benim gay, 4'ü cinsi sapık olduğumu düşünecek ama hiçbiri değil.

not: başlıkta kadın vurgusu yok ya, şimdi don sütyen giyen erkeğin hiç de seksi olmadığını iddia eden arkadaşlar çıkacaktır lütfen onlara itibar etmeyin.
  • memelerini dizinde sektiren hatunlarla uzun süre muhattap olursanız kapılabileceğiniz sanrı.

- çıkarma necla çıkarma, her şeyi mahvedeceksin!
  • doğru fikirdir. slavoj zizek erkeklerin kendi tabiatları ve psikolojik yapıları itibariyle kadınla değil kendi fantezileri ile seks yaptıklarını söylüyor. bir erkek için en büyük kabus fantezilerindeki kadınla seks yapmaktır diyor büyük üstat. bu başlığı görünce de zizekin dedikleri bir daha kanıtlanmış oldu. biz erkeklerin beyninde hep bir kadın ideali vardır, göğüsleri görmediğimizde fantezimizi kullanırız, fanteziler ideale yakındır hatta idealdir, ama göğüsleri gördüyümüzde ise fantezileri kullanmaya gerek kalmıyor, onlar ne kadar güzel olursa olsun (göğüsler) aynı sütyenli oluduğu kadar zevk almıyoruz.
  • tinto brass'ın sanata olaylarına atılmadan önce yaşadığı aydınlanma.

+ abi, sahilde bikinili hatunlar beni daha çok tahrik ediyor, dal taşak gezse bu kadar olmaz şerefsizim.
    - mavi mi bikini?
    + evet??
    - hmm,yarın gelsin, başlayın.

"in uterno macabre-donsuz yüzenler... precasting çalışmalarından"
  • hayal gücüne yer kaldığı zaman herşey daha güzel olduğunu düşünerek destek verdiğim önerme.
  • bahsedilen ic camasirlar ten rengiyse onerme bir mide bulantisina donusebilir.
  • hayal gücünün genel itibariyle gerçekten daha güzelini ortaya çıkarmasıyla açıklanabilecek durum. hatta öyle ki mini etek de çoğu zaman sadece iç çamaşırından daha seksi görünebilir.
  • marilyn monroe nun efsane bir cevap ile son verdigi tartisma.

gece yatarken donemin efsane geceligi babydoll giyip giymediginin sorulmasi uzerine,

“ben babydoll filan giymem. hatta hiçbir şey giymem. vücuduma sadece iki damla chanel no.5 sürerim o kadar.”

sözüyle gercek seksepalitenin çıplaklikta oldugunu derin bir anlam ile vurgulamistir.
  • kadınların kendini iç çamaşırıyla daha seksi hissetmesinden kaynaklı olabilir.

ayrıca aynı şey erkek için de geçerlidir. evin ortasında çıplak dolaşan bir erkektense boxer ile dolaşan bir erkek her zaman daha çekicidir.
  • kümülatif ve düzenli ivmelenen bir yapısı yoktur ancak mesela mini etek ya da şort ve atlet de don ve sütyenden daha seksidir.
    ama dediğim gibi; peçeye kadar ulaşmak mümkün değil bu seksilik çizelgesinde kapana kapana. enteresan bir eğrisi vardır, artış ve azalışlarla bir dalgalanma arz eder.
    çıplaklık da ışığa, duruma göre hiçbir kıyafetin olmadığı kadar seksidir. kıyafet devreye girdikten sonra ise; kişiye, kıyafete, kumaşa, renge, ışığa, ölçülere, artılara eksilere v.s. gibi pek çok unsur belirleyicidir seksi olup olmayacağında bir kıyafetin.

yani önemli olan ayrıntılardır. hangi ortam, hangi ışık, hangi beden, hangi don sütyen, hangi mini etek?..