şükela:  tümü | bugün soru sor
8057 entry daha
  • detaylarına bakmadıma ama maga şapkalı ergenlerin videosunun öncesi sonrası varmış olay aslında göründüğü gibi değilmiş.

bu uzun zamandır duyduğum en iyi haber. gerçekten hayattan soğutmuştu o video, insanlığımdan tiksinmiştim.

salaklık bir derece çekiliyor da öyle bir pisliği bünye kabul etmiyor.
  • ırkçılık suçlamalarına karşın, martin luther king anıtını ziyaret eden abd başkanı.

https://www.youtube.com/watch?v=0grrcvgdhyq
  • bu ne lan?

https://twitter.com/…rah/status/1087491656847421440

"elim kucuk" diye beyaz saray websitesindeki resimlerde parmaklarini, elini buyuk gosterecek sekilde photoshoplatiyormus:)
    ----------------
    evet mlk anitini ziyaret etmis, kacarcasina. tek bir aciklama yok, anita cicek birakip, kaciyor. gun boyunca mlk hakkinda tek bir aciklama, tek bir soz yok. sikko bir tv show'u hakkinda yuzlerce tweet atan eleman, mlk gununde, mlk hakkinda, irkcilik.vs hakkinda tek bir tweet atmiyor, tek bir kelime aciklama yapmiyor. ama sorsan "blexit" diye oterler.

mlk yasiyor olsa, trump ona kesin ya "terorist" derdi, ya da "low-iq martin" derdi.
    -----------------------------
    su shutdown konusunu bir duzene koysa unlu "dealmaker".. en iyi dealleri ben yaparim, isadamiyim diye diye secildi, bir aydir devlet kapali, herkesin sinirleri gerildi artik. universiteler nsf'ten parasini alamiyor, nsf zaten kapali, gidip kimseyle konusamiyoruz. hadi tatil donemi neyse de simdi herkesi etkiler oldu devletin kapanmasi. devlet memuru olsam cildirirdim yeminle... eger bu durum boyle birkac hafta daha surerse, ayaklanma cikar, at fava bekle.

bu adamlarin uzun donem plani da bu olabilir ha. bu gop devamli zaten devlet dusmanligi yapar, taa reagan'dan beri boyle. reagan'in en unlu sozlerinden biri suydu:

"government is not the solution to our problems, government is the problem"

simdi bu adamlar devleti kapatti, iyi mi. ne zaman acilacagi konusunda hic kimsenin de bir fikri yok, onumuzu goremiyoruz. oyle sacma sapan bir durumda simdi koskoca ulke.
  • seçime kadar rte'nin biricik dostluğunu yapmaya namzet olan şahsiyet.