4248 entry daha
  • adam bildigin market manipulator. bilerek yaptigini da sanmiyorum. yani bilmediginden degil de, umrunda degil.
    simdi en son bir aciklamasi var "meksika sinirina dikecegim duvara "beautiful" gunes panelleri de yerlestirecegim" diye. sonuc, bir gunde gunes enerjisiyle ilgili ne kadar firma varsa hisselerinin ortalama %10 civari deger kazanmasi. wall street'te calisanlarin kullandigi bir board var, orada elemanin biri yazmis, "bugun, wallstreet'te calismak icin ne kadar aptal olman gerektiginin bir baska kaniti" diye. bir gunde %10 kazanmak icin yapmaniz gereken hic bir sey yok. acin haberleri, trump ne demis, sunu demis, borsa acilista yuklen solar power sirketlerine, olsun bitsin.

trump'in fikir fena degil tabi o ayri. gerci duvara hic gerek yok da...
  • "duvarın üstüne solar panel koyalım, ürettiğimiz elektriği meksikaya satalım, duvarın parasını da çıkarmış oluruz." diye birisi komiklik yaptı aylar önce. ciddiye almış trump başkanlığında soytarı ekip.

ben şahsen böyle aptal bir projeye para gömmelerini istiyorum. aptallığın zirvesini görelim..

günümüzde hitler'in herhangi bir faşist ırkçı oluşuma tahammül gösterilmemesi için örnek gösterildiği gibi gelecekte trump da aptallığa tahammül edilememesi için örnek gösterilecek.
7787 entry daha
hesabın var mı? giriş yap