şükela:  tümü | bugün soru sor
7737 entry daha
 • sunu da suraya birakip kacacagim. "trump reyis'in kicini yalarim, abi beni sik!" diyen tabanin psikolojisini ne de güzel anlatmış kadın.

  https://twitter.com/…ory/status/1070316937434066944
 • adını her gördüğümde aklıma şu görsel gelen abd başkanı. *
 • kasım 2020'de ikinci dönemini kazanacak, başkanlığı ocak 2025'te us capitol'da düzenlenecek bir törenle devredecek amerikan başkanı.

  abd çok büyük bir ülke. miami'den seattle'a gitmek bakü'den londra'ya gitmek gibi. durum böyleyken dc'de takılan iki üç gazeteciye bakıp "ağbi amerikan halkı pişman, herkes küfrediyor" deyince çok komik görünüyorsunuz... izmir'den tc siyaseti takip eden bir yabancı gazeteci canlandırın, "yeah michael, everyone i've met here have expressed their anger at president erdoğan"
 • bilkent bilgisayar mühendisliğinde öğrenci olan ve yüksek ihtimal tek hedefi okulu bitirip san francisco’ya kapağı atmak olanların desteklediği, 2025’e kadar başkan kalacağını iddia ettiği orospu çocuğu.

  dediği gibi olur da okulu bitirip vize başvurusu yaptığında red kağıdını alıp türkiye’de 1000$ maaşla kod yazmaya başlayınca da trump reis diye sayıklarsın.
 • abd halki pisman midir bilinmez ama secimlerde demokratlari secmisler belli ki.

  https://www.cnn.com/…ouse-vote-blue-wave/index.html

  demokratlar, gop'yi %8.6 ile gecmis. boyle bir fark gorulmus is degil, tarihi bir fark. ustelik bu sonuc trump tabani evinde oturdugu icin degil, aksine trump'in gaziyla sandiklara gittigi halde oldu.

  yani demokratlarin yapmasi gereken tek is 2020'de, kendi tabanlarini sandiga goturmek. new york times vb. sozde liberal medyada 2016 secimleri sonrasinda binlerce profil haberi yapilmisti ("simdi su koyun su diner'indaki trump secmeniyle birlikteyiz. sayin koylu, egitimsiz secmen, neden trump?" seklinde), simdi de los angeles'ta aktor olmaya calisip da garsonluk yapan kitleye "neden demokratlar?" diye soracaklar mi, onu bekliyoruz...
47 entry daha