şükela:  tümü | bugün soru sor
8229 entry daha
  • yeni zelandada katliam yapan kişinin beyazların yeni kimliği ve ortak hedefinin simgesi olarak selamladığı abd başkanı.

evet bir abd başkanı beyaz ırkçılar tarafından sembol olarak görülüyor, katliamcı kişi göçmen nefretini anlatırken bir abd başkanı ile aynı ifadeleri kullanıyor ve o abd başkanına artmakta olan ırkçılık sorulduğunda abd başkanı yok öyle bir şey diyor.

bu adam abdnin utancı, benim değil. o yüzden çok önemsemiyorum. ama burada trump'ı savunanlar da bizim utancımız.
  • göçmen düşmanlığı ile sıkı göçmen politikası aynı şey değildir saçmalayarak komik olmaya çalışmayın. kanada göçmen düşmanlığı yapmadan herkesi en ince ayrıntısına kadar tarayarak ve sınavla vs. göçmen alıyor.

trump' ın göçmen düşmanı olmadığını evinde çalışma izinsiz temizlik yapan meksikalı teyzelerden biliyoruz ispata gerek yok. nefret körükleyerek insanları yalan yanlış bilgilerle gaza getirerek yaptığının yeni zelanda katliamcısı gibi insanları cesaretlendirdiğini anlatıyorum lavuk. adam abd başkanı ortaya koyduğu her şey ne kadar absürd olursa olsun normalleşiyor.
  • fakir fukara babası, mübarek zat.
  • dünya'nın görüp görebileceği en kukla başkandır . attığı her adım , söylediği her söz , attığı her twit birileri tarafından önüne koyulan zavallı ve looser bir şahsiyettir .
  • veto tivitini tisort olarak bastirmis dukkaninda satmaya baslamis, amerikan baskani..

global olcekli bir deneye maruz kaliyoruz bana kalirsa.

https://shop.donaldjtrump.com/…zuf5yq7sktbvkevloatq
29 entry daha