7121 entry daha
  • ruslara çalıştığını sanmıyorum.

kendisini "alfa sert erkek" olarak görmek isteyenlerin hepsinde büyük bir putin hayranlığı var, bunu avrupa'dan avustralya'ya kadar gözlemleyebilirsiniz.

trump ve gop tayfasının idealleri yok, idolleri var ve haliyle para ve liderlerine yöneliyorlar içgüdüsel olarak. rusya'ya karşı harekette bulunmak onlar açısından duygusal olarak çok zor.

ukrayna meselesinde mesela akılları "evet ya bu bizim zararımıza" dese de içgüdüleri "off putin harika bir iş yaptı, penisi en az 9 inç olmalı" diyor.

alt-right, red pill v.s. ne kadar "erkekliği, egemenliği kurtarmalıyız" temalı trend varsa hepsinde çok çok büyük bir putin ve rusya hayranlığı var. londra'da yaşayan adamlar moskova hayalleri kuruyor, öyle diyeyim size.

ha ajanlık faliyeti de vardır ama bundan trump'ın haberi yoktur, kremlin her tarafını sarmalamıştır bunun kukla gibi oynatıyordur.
  • donald trump geldi geleli usdtry zirve yaptı. ama abd doları çıkacağı kadar çıkmış gözüküyor ve yıl sonu hedefi 5.91 ve altı önceki beklenti 6.11 gibi 20 kuruş daha yüksekti.

osilatörler net ve olumlu sinyaller vermeye devam ederse 5.60 - 5.70 'e iner. trump zaten çin ile anlaşamıyor ve fransa 'nın tech şirketlerine % 3 vergi getirmesi ona da türkiye 'ye yaptığı gibi ambargo /gümrük vergisi uyarısında bulundu. böyle olursa euro dahi abd dolarına meydan okuyamayacak.
  • bence adam gibi adam donald trump
  • basladi tekrar marketi dusurmeye. adamin aralik ayina karsi bir antipatisi var sanirim

hazir tatil sezonu varken zaten abdliler iyi modda, vurayim markete diyor gibi. secimlere de 11 ay var, marketi once dusurup sonra ticaret savasiyla ilgili olumlu konusmaya baslar ve cikartir. sonra da kasim 2020 ye yakin, benim sayemde market tarihinin en yuksek seviyelerinde tweeti atar. olacaklari soyledim simdiden
  • bugün sarfettiği;

"nobody needs nato more than france"

vecizesiyle gönlümüze taht kuran, içimizin yağlarını eriten reyiz.

benden bir oy çalışır 2020'de.
4886 entry daha
hesabın var mı? giriş yap