şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mayıs ayında gerçekleşecekmiş.

buton’ları ölçecekler herhalde.
  • iyi bir gelişme olmasını ümit ediyorum. dünya gizli hedef tahtası olmasın aq.
  • milliyetin "resmen ilan edildi, televizyonlar canlı yayına geçti, dünya çalkalanıyor" diye tık almak için savaş çıkmış izlenimi vererek duyurduğu haberdir.
    (bkz: iki deli bir araya gelmemeliydik)
  • sonucunda yine ortadoğu ülkelerinde kan akmaya devam edecek buluşmadır.
  • içi boş iki teneke, içi boş bir birliktelik ile gösteri yapacak.
    (bkz: boş teneke çok ses çıkartır)
  • donald trump kuzey koreye gitmez.kim jong amerikaya gitmez, türkiyede buluşmasalar bari.
  • --- spoiler ---

d: gel baş belası gel!
    k: ne var olm? :d sanki sen çok şeysin ipne!
    d: lan sus g.t! tutturmuşsun bi füze kaç aydır yaygara koparıyon amk :d
    k: korktun di mi? bak delikanlı gibi söyle, korktun di mi?
    d: ben ne korkucam olm? sen kork anasını satim. iyice havaya girdin sen ha!
    k: hacı dayı sizin borunuz ötmez artık. ben kafaya koydum. hele bi yanaşın ülkeme! tanımam kralınızı!
    d: o elini indir!!
    k: indirmiyorum lan!
    d: lan bak indir diyorum o elini! adam gibi oturup konuşalım dedik. g.tün başın oynamasın piççç!
    k: vursana olm vursana! vur lan hadi! eeeööööv! vuramazsın tabi. vuramaz ki!! vuramaz ki!! :d
    d: ben gidiyorum anasını satim. gideyim de oval ofiste kola içeyim. senle niye uğraşıyorum ki? kim çağırdı lan beni?
    k: gidersen git anasını satim. ben diyeceğimi dedim aga. gerisini siz düşünün.
    d: bak hala konuşuyor enayi! lan sus!

--- spoiler ---
  • https://www.ntv.com.tr/…ksym6mybnvkdg?_ref=infinite

--- spoiler ---

chung, "kim ayrıca kuzey kore'nin bundan sonra herhangi bir nükleer veya balistik füze denemesi yapmaktan kaçınacağı vaadinde bulundu. ayrıca abd ile güney kore arasındaki rutin askeri tatbikatların sürmesi gerektiğini anladığını belirtti."

--- spoiler ---

bu kısım bana pek inandırıcı gelmedi ama hayırlısı... ya güney kore'nin uydurması ya da dombiliyi köşeye sıkıştıran bilmediğimiz şeyler var.
  • ciddi anlamlar ve sonuçlar çıkarsa herşeye gebe olacak bir buluşma.

veee ekşisözlük yine böyle önemli bir duruma karşı her zaman ki gibi ne gündeme alınmış ne bugüne...
    harikasınız aq.