şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ikiside birbirinden evlere şenlik iki manyağın karşılaştırmasıdır. trump görece daha mantıklı en azından, ülkenin ortasında yapılan ve kendisini tasvir eden çırılçıplak trump heykeline sesini çıkartmayacak derecede insan haklarına saygısı olan ve nispeten daha sempatik görünen bir insan evladıyken, kim jong-un ise kelimenin tam anlamıyla su katılmamış bir ruh hastası ve ne bok yiyeceği belli olmayan orul orul bir oyuncak evladıdır. dolayısıyla dinsizin hakkından imansız gelir felsefesiyle trump başkanı desteklediğimi beyan etmek istediğim versus.
  • şöyle bir karikatürde buluşmuşlar:
    https://m.facebook.com/…3410551&id=1679718102272922
  • bu kez de "nükleer saldırı butonu" meselesiyle karşı karşıya gelmiş ikili. kim jong-un'un daha önce yaptığı "masamda nükleer butonu olduğunu herkes bilsin" açıklamasına trump, "o butondan bizde de var, hem daha büyük hem de çalışır vaziyette" diye karşılık verdi.

    akıllara tabii "hakikaten var mı böyle butonlar filan, koca dünyanın geleceği masanın üstündeki kırmızı butona mı bakıyor" sorusu geliyor ister istemez. merakını gidermek isteyenler için, işin en azından abd tarafındaki prosedürü şöyle