şükela:  tümü | bugün
  • bu iki adamı aynı odaya koyun, bakın yeminle söylüyorum, (bkz: bff) olup çıkarlar
  • iki "milli irade"nin tezahürü.. hehe..
    :=)
  • eğer wikileaks'in ışid'in kuruluşu ile ilgili yayınladığı belgeler ve petrol ticareti iddiaları doğruysa, ciddi bir mücadele bekliyor tarafları.
  • (bkz: kumaş uyumu)
  • birisi artık "eyyyy amerigaaa" diye hönkürürse, diğer artık "yo, turkey, who the fuck are you?" gibi diplomatik dille yanıt gelir.
  • iki aykırı siyasetçi.

ama nasıl bir olay ise, ülkede erdoğan'ı destekleyen, seçimden galip çıkınca ağzı kulanlarına varan tipler, amerika'da trump koyunca çocuğu, "ama amerika demokrasi islamifobia ühühüüüü" diye zırlıyorlar.

ulan sen kendi ülkene baksana, en azından adamlarda bi kuvvetler ayrılığı var, bi demokrasi anlayışları var, senin benim neyim var? bizi artık yasa bile koruyamıyor amk otur kendine ağla sen ama sen kendine neden ağlayasın, güzelce yalamaya devam edersen ne de olsa sana birşey olmaz değil mi?

ha clinton gelse ne olacaktı? hiç bir bok olmayacaktı, senelerdir amerika nasıl yönetiliyorsa öyle yönetilmeye devam edecekti. trump geldi en azından biraz eğlence olur rutinden çıkar amerikan siyaseti.

trump mı hillary mi derseniz ikisinin de ta amk!

amerikan seçimlerinden sana ne ?
    diyenler ise tamamen haklı. dolarım yok bi bokum yok, amerika'da yaşamıyorum ama burada yıllardır ülkenin anası ağlarken ses çıkarmayanlara kızdığımdan yazıyorum bunu!

trump trübünlere oynuyormuş ama o vaatleri yapamazmış....
    ulan aynısını daha üç gün önce idam polemiği için yapmadık mı rezil herifler?
    şu ntv her seçimde beni geriyor ya , türkiye seçimlerini geçtim amerikan seçimlerinde bile adilik diz boyu.
  • ikisi birbirine benzer, karıştıkları rezalet ve skandallardan daha da güçlenerek çıkarlar çünkü en çok popülizmden beslenirler. böyle adamları rezalet haberleriyle yıkamazsın... dedim bak gördün mü şimdi ne oldu? (bkz: #63362829)
  • first ladylerin yanyana iki fotosuyla sona erecek kıyaslama.