şükela:  tümü | bugün
  • aman bize gitmesin de kime giderse gitsin dediğim gidicilik.
  • giderse dünya devi ülkemiz ve dünya liderimiz sayesinde olacaktır. imza: ahaber.
  • bu sefer kesin gidici arkadaşlar, sandıkları terk etmeyelim. tamam.
  • gidici olsa bile seçilmis abd baskanını kimse bugunden yarına indiremez. halkımız sanıyor ki heralde trump gökten indi. yahu bu adam seçilerek geldi ve hala da hitap ettiği kitle aldığı oydan aşağı değil.
  • holosko artı bir miktar paraya kime giderse gitsin.
  • gidicidir.

sebebi ise manyaklıkları yüzünden avrupa'nın alternatif swift sistemini ciddi ciddi gündemlerine almasıdır. bu mesele dünyadaki yegane büyük güç olan sermaye patronlarını ciddi derecede rahatsız etmiştir. en azından bu kez aynı saftayız.
  • lebron’la uğraşanın çocuğu olmaz.
  • darısı bizimkinin başına
  • sanders babayı seçtirmediniz. kırmızı kafa neler yaptı neler.

ne yazık ki trump bu dava ile gitmez. başlık sahibi click bait yapmış ama söylenen şu

<however, the charges only relate to manafort's political consulting with pro-russian politicians in ukraine, largely pre-dating his role with the trump campaign.>

yani bugüne kadarkiler impeachment getirmediyse bu hiç getirmez.
  • görevden alınırsa dönem bitene kadar herhalde başkan yardımcısı görevi üstleniyor. peki başkan yardımcısı kim mike pence. bu adam trump'tan daha şahin evangelist politikalarda, adam eski papaz zaten. yani bu durumda yine giren bize olacak gibi ne yazık .

yeni abd seçimleri yapıldığında da bu sefer demokratlar gelecektir yüksek ihtimalle sinsirella hillary clinton. peki bizi neden ilgilendirsin ? obama döneminde başımıza sarılan belaları 10 ile çarpın, o sebeple yine bize olan oluyor.

peki bunları niye anlattım ? vallaha ben de bilmiyorum. sadece burnumuz sürtülmeye devam edecek bu ülkede kaldığımız sürece, benim kafada olanları psikolojik olarak hazırlamak istedim.