şükela:  tümü | bugün
 • tam üye olmak için telefon numarası isteyen platformdur. başka diyecek birşey yok. absürdlüğün dik alası.
 • tv tavsiyeleri bölümündeki "lg televizyonlar" konusunu bir lg bayisine satmışlar ve bu adama diğer üyelerin bu konudaki mesajlarını silme yetkisi de vermişler.

  dolayısıyla, forumdaki lg tv konusuna girip, lg tv'ler hakkında kötü yorum yazamıyorsun.
 • konsolcular yine birbirine girmiş. futbol holiganlarından daha fanatikler.

  https://forum.donanimhaber.com/…nitlarla--145677436
 • ülkede ne kadar yarrak kafalı varsa üye sanki oraya. hepsi ölse ülke kalkınır o derece gereksiz insanlarla dolu.
 • bunlara iş görüşmesine gitmiştim yıllar önce. patronlarının * umursamaz/lakayıt ve saygısız tavırlarını hala hatırlarım. herkese mi öyle davranıyor yoksa o gün bana mı öyle denk geldi bilmiyorum ama o günden beri bunların sitelerinden -ve forumlarından- uzak dururum. zaten artık eskisi kadar da ilgi yok foruma
 • çeşitli haberlerin bazen editörler çoğunlukla kullanıcılar tarafından yazılıp değerlendirildiği, forumlarında herhangi bir denetimin olmadığı sanal platform.
  forumlarda bir önceki yazara doğrudan sorulması gereken soruları da forum içine yazarak bilgi ve görüntü kirliliğine sebep olan yazarlar barındırmaktadır.
  yine forum kısmında herhangi bir kontrol veya düzenleme yapılmadığı için saldım çayıra mevlam kayıra durumu söz konusu olmakta ve okuyucuların sinirlerini zıplatmaktadır.
 • eskiden en ufak bir alet için bile buradan araştırıp pek çok bilgi sahibi olduğum site idi. herkes tecrübelerini ve bilgilerini paylaşıyordu. şimdi caaaanım televizyon bölümü bir tane markanın bayisinin esiri olmuş durumda. tamam sponsorlu başlık satmışsınız, başlıktada sponsorlu yazıyor, istediği gibi kullansın. ama tavsiye almak amacıyla girip şu tv mi bu tv mi diye soran her başlığına aynı arkadaş yazarsa benim için o forumun artık hiç bir önemi ve güvenirliği kalmaz. telegram grupları her geçen gün yaygınlaşırken bu şekilde giderlerse, o bayiden başka kimse kalmaz orada. birbirlerine o markayı övüp dururlar artık.
 • sistem toplayacaklar donanım bölümünde @münebbih kullanıcı adına sahip kişiye dikkat etsinler. profiline erbakan'ın gençlik fotoğrafını koyan bu şahıs zor şartlar altında sistem toplayanları yanlış yönlendiriyor.

  https://forum.donanimhaber.com/…100005134#100005134

  intel'in kendisi bile 10. nesilde i3 olarak 4/8 işlemci çıkarmış. yani artık 9100f gibi 4/4 işlemciler i3 klasmanında bile değil ancak bu şahıs 4/4 işlemcili sistemler öneriyor. bütçe kısıtlı olur, cs go ve lol oynamak ister o zaman 9100f önerilir ancak 6-7 bin tl bütçeye 9100f önermek insanları kandırmaktır. bu üyenin mesaj sayısını aldanıp sistem toplama hatasına düşmeyin.

  https://forum.donanimhaber.com/profil/1289324#!/
 • ölücüleri ile ünlü olan forum ve teknoloji haber sitesi.
 • roi analizi yapan trolleri ile güldürmüş forumdur.
  görsel

hesabın var mı? giriş yap