şükela:  tümü | bugün
  • yalnızca popüler elektronik değil elektrikle çalışan her ürün hakkında engin bilgilere sahiptirler. su sebili borsası, saç kurutma makinası piyasası, şirketlerin müşteri memnuniyeti karnesi vb...

organize olabilseler wikipedia kadar hayatımızı kolaylaştırabilirler.
  • "şu ilanda şu kadarmış sen şu kadara satıyorsun" şeklinde almasa bile satılan ürünü trollerler.
  • online alışveriş sitelerindeki fiyat hatalarını sürekli olarak takip edip bundan nemalanan kişilerdir.
    hatalı fiyattan ürünü alamayınca firmayı tüketici hakem heyetine şikayet edenlerini bile gördüm.
    bunlar yüzünden ülkemize ürün göndermeyi durduran yabancı siteler var. yurtiçindekiler ise çareyi kapanmakta buluyor tabi.*
  • sıcak fırsatlar bölümünde inanılmaz araştırmacı kişiliğe sahip olanlarına rastlayabileceğiniz ölücülerdir.
  • sahibinden ölücüleriyle çaprazlanmaları durumunda memleketin en saldırgan pazarlıkçı neslini meydana getirecekleri kesindir.
  • iki laflarından biri, bir türlü ne olduğunu anlayamadığım avantajix'tir.

bir ürün düşünün ki siz 1000 lirayı gözden çıkarmışsınız. 1000 lira o an itibariyle piyasadaki en iyi fiyat. bir bakarsınız ki ürünün fiyatı 900 liraya düşmüş. sevinirsiniz, 100 lira cepte kalacaktır. son kez forumlara bakarsınız ve olaylar gelişir.

ölücü arkadaş 900 liraya burun kıvırır , aynı ürünü iki ay önce bilmem ne kadar puan + bkm expres + bonus + avantajix + vs ile 800 liraya aldılar, fırsat değil hatta kazık der.

ne adamlar var dedirtir insana. hayattan soğutur.
  • sol frame'de her gördüğümde güldüğüm başlık.*
  • arkadas pazarlik yapmanin nesi kotu dedirten oluculerdir. cok da oldurmemis adam 2.ele yari fiyat teklif etmis, bence saticinin da sifira yakin fiyata golf satanlarla akraba olmasi mumkun:) ticared bu, tutan tuttuguna. sinir yapmaya gerenk yok
  • sayelerinde kardeşime ve bir arkadaşıma çok uygun fiyata lg g2 almışlığım vardır. zamanında piyasa fiyatı 1580 lira iken, 1150 gibi bir rakama almıştım. n11 111tl kuponu + 100tl world puan + bkm express falan derken nerdeyse 450 lira kar sağlamıştım. üstelik paralel ithalat falan değil orijinal lg türkiye garantiliydi cihazlar. hatta bu ölücülük kervanına ben de kapılıp satıcıya "abi telefonu sevgilime alıyorum 3 tane de beleş ekran koruyucu at içine " demiştim ve sağolsun göndermişlerdi. o da telefoncuya gitsen 30 liraya tekabül ediyor.*

elektronik cihaz almadan önce (özellikle telefon) sıcak fırsatlar bölümünü birkaç hafta hatta bir ay kollayın derim ben. günlük ve haftalık indirimler oluyor genelde. ölücü mölücü bu işin takibini çok iyi yapıyorlar ve yüzlerce kişinin parasının cebinde kalmasını sağlıyorlar. öğrenciler için nimet.

thx dead walkers.
  • beleş kola kapağı isteyenini de gördüm. deneyecekmiş. lan biz deneyemiyor muyuz?

1 tl lik kapak için pm attığına değer mi ? git al bi tane soğu soğuk iç amk.
hesabın var mı? giriş yap