• bunlar, temelde bişilim sektörü olmak üzere genel olarak tüm sektörlerlerde duayendirler, piyasayı bunlar koştururlar. aynı recep ivedik'in modesan metin abisi gibidirler. modesan metin abi

sıcak fırsatlar'daki efsane isimlerin akıllarda en yer edeni tuvnera idi, toprağı bol olsun. hiçbir fırsatı kaçırmazdı, bütün indirimleri istavrit kılçığı gibi ayıklardı. yanlış fiyat girilen sitelerden alışveriş yapar, siparişi iptal edilince tüketici hakları mahkemesine başvururdu. aralık 2014 itibariyle forumdan süresiz uzaklaştırılmıştır, yeni bir isimle hesap açtıysa ve durulduysa bilemem; ancak sıcak fırsatlarda seni özleyenler var, ha ben bunlardan birisi değilim o ayrı.
  • boyner'in hopi uygulamasında tüm iğrençlikleriyle ortaya çıkmışlardır.

5 kuruş bile ödemeyip, internetten 15-20 farklı hesapla alışveriş etmeye çalışıyorlar. durum anlaşılıp, siparişleri iptal olunca da tüketici mahkemesine gideceğim diye ayak yapıyorlar. ulan mezarcı herif adamlar sana bedava ürün göndermek zorunda mı? sen kendini uyanık mı zannediyorsun?

herif bedava olsun diye gitmiş boyner'in sitesinden tirbuşon, kepçe falan almış ya... lan ne işsiz adamsınız, bi tirbuşon için uğraştığına değer mi lan?

kimisi gitmiş altınyıldız mağazalarına 4-5 tane bedava çorap almış çıkmış. adamlar da bakmış bunlarla uğraşmak mümkün değil kampanyaya alt limit koymuşlar. vay sen misin alt limit koyan... beyimiz daha bedava çorap alacaktı, 8 liraya gömlek alacaktı, ne olacak şimdi bu adamların mağduriyetleri? sırf kampanya alt limit ekledi diye boyner'i boykot edeceklermiş.

http://forum.donanimhaber.com/m_105101836/tm.htm

adamlar boş mezar bulsa içine girer, üstünü toprakla örterler.
  • bana hayatı tekrardan sevdiren ölücüler olmuştur kendileri..

şimdi arkadaş burada zeytinyağı fırsatı kovalayanlar var. evet yanlış duymadınız zeytinyağı fırsatı kovalamak. imkanım olsa 72 punto yazıcam.. öyle bir-iki kişi de değil, topic olmuş 45 sayfa. sızma zeytinyağını litresi 15-16 liraya getiriyolar. bakıverdim hemen litresi markette falan ne kadarmış, 20-25 lira arası değişiyor. adamlar resmen 5-10 lira için köpek gibi uğraşıyorlar, ciddi ciddi tartışıyorlar ediyorlar falan. ya hocam allah aşkına bu kadar sürünmeye değer mi, bi paket az sigara içiver git güzel güzel al istediğini demek istiyorum; diyemiyorum, diyemiyorum..

ben de hayatım çok boş diye üzülüyordum, meğerse ne tipler varmış.. teşekkürler donanımhaber, teşekkürler sıcak fiyatlar konusu.
  • tüm dünyada pi 3.14 alınırken ilk olarak donanımhabermezarcıteam tarafından 3 alındığı rivayet edilir.
  • valla oyle ac adamlar ki, bircok siteyi yagmalayip batirdi bunlar. en son pabbuc.com'u batirdilar. site batmis, uyaniksporlar hala "cek+kod+puan kombo yapip 15 liradan 5 tane nike aldim" yaziyorlar. lan site batmis. adamlarin yuregi yaniyor. hala iyi sikerttik muhabbeti yapiyor vijdansizlar. ozellikle markafoni bu dh oluculerinin saldirilarina nasil dayandi hala aklim almiyor. ceklerle 15 liralik urunleri bedava alip, ustune avantajix iadesi alip, bedava urunun ustune bir de para aliyorlardi.

migros yuru ve kazan kampanyasinda, yurumek yerine sistem acigi uzerinden kod yazip, oturdugu yerden money kazanan mi istersin... hopi paracik kampanyasinda alt limitsiz diye icki icmedigi halde lazim olur diye tirbuson alan mi...

bu arkadaslari mezarliga filan goturmeyin. cok tehlikeli

debe editi: bazilari okudugunu anlamamis. ucuz urun almak baska, aclik yamyamlik baska.

bir ara coca cola cinemaximum kirmizi kasa diye bir uygulama baslatmisti. acma halkalarinda ve plastik kapaklarda kodlar vardi. o kodlari sisteme girene cinemaximum sinema bileti veriyorlardi. coca cola once her 10 koda 1 bilet dedi. lagimlardan, coplerden kola kapagi toplamaya ciktilar. hatta cocugun biri don, atlet yikanan camasir legenine kapak doldurmus (tahminen 2000-3000 kapak var), resmini koymus, forumda hava basiyor. basar tabi. kapak demek sinema bileti demek. sinema bileti, forumda 5 liradan satip cukkalamak demek. meger cop toplayicilariyla, cafelerde ve kebapcilarda calisan garsonlarla kapak basi ucretle anlasmis. adama bak adama. bildigin is adami anasini satiiim. aksam torbalarla gidip kapak hasilatini toplayip, kapak basina odeme yapiyormus. coca cola, koca firma kac defa yazilim hatasi verdi. zaten hesapta 5000 puan yuklu vaziyette hediye bilet girerse hemen saldiralim diye hazir kita bekliyor piranalar. gunde 50 kere "urun, bilet vs. yuklenmis mi" diye sisteme giren mi istersin, "urun yuklenir allah maafaza kaciririz filan" diye gece uyumayan mi? adamlar sisteme hoparlor, tabak, n11 kodu girdiler. yazilim hatasindan limitler calismayinca, kisi basi 50 tane 50-100 liralik altlimitsiz n11 kodu yagmalandi. biri gelmis "namazdaydim tuh ya, boyle sans olur mu filan" diyordu. tabak, makarna kepcesi alan adam sinirinden 60 tane filan almisti o donem. bakti ki firma bunlarla ugrasamayacak 2 defa limit getirdi. fakat cozum bulamadi bunlara. 2 senenin sonunda bu oluculerin psikolojisini anlar gibi oldu. her yeni sinema bileti yuklediginde 3 bilet alma hakki verdi. ama adamlar durdurulamiyor. avengers gibiler. cek satista cocugun biri "satilik sinema bileti, stok: 600" deyince coca-cola'nin bile bunlarla ugrasamayacagina kesin olarak emin oldum. 600 bilet alabilmesi icin 200 telefon hattini sms onayiyla sisteme girmesi lazim. nereden bulacaksin 200 telefon hattini. mumkun degil. onu da dusunmusler. eve gelen her misafire pardon telefonunuza bakabilir miyim deyip, hop kirmizi kasa mobil onayi yapip. ooo cok guzelmis telefon deyip iade ediyormus. simdi soruyorum bu oluculuk degil mi? bu ekonomik olmak mi? ucuza urun almak mi?

beles islak mendil veriyor cok sicak yaniyoooooor diye konu acildi bu foruma. ıslak mendil lan. bim'de 1tl al kullan. anasinin babasinin yedi ceddinin tc kimlik no'yu verip, gelen 50 tane islak mendili ust uste depocu gibi dizip resim cektiriyor. bunu forumda paylasinca da sapikca bir haz aliyor bu adamlar.

bu yaziyi unlu bir dh olucusunun* mottosuyla kapatiyorum:

"allah razi olsun kardeş kaptim 5 tane"
  • bim broşürü paylaşan adamlar.
  • sıfırından pahalıya satıyorsun derler "-nasıl?" dersin sana kupon-indirim-yeni üyelik vs kombinasyonlarıyla ispatını yapıp seni göt etmeye çalışırlar. vesselam tiksindirik bir toplumuz.
  • satışa playstation 3 koyarsın, holosko artı bir miktar para teklif ederler.
  • ''sistem hatası yüzünden ucuz gözüken ürünü alıp teslim edilmeyince tüketici hakları diye sayıklıyor.'' diye burada çemkirenlerin mantıksal düzlemde sikertmenin farz olduğu olay.

sistem hatasından doğan bir durumu satın alıcı neden siklesin?
    sistem hatasının şirket sahibi ya da siteyi kuranları bağladığını anlamayacak kadar mal mısın?
    satın alınan ürünü teslim alamayınca tüketici haklarına giderek bütün yasal haklarını kullanan neden ölücü oluyor?

oyunu kuran onlar, kuralları getiren onlar, oynayan herkes. oyuncuyu değil oyunu yargıla götoğlanı!
hesabın var mı? giriş yap