• o kadar sinire rağmen 31 den vazgeçmeyen gencin dramı.

hayır adamın iki eli kanda da olsa o sperm o kamıştan gelecek aga. bu kardeşimizin azmine şapka çıkarılır.

göz yaşlarıyla spermlerin buluştuğu nadir bir an. (bkz: ağlaya ağlaya çektim). film adı olur yemin ediyorum.
  • suserların feyz alması gereken skandal gibi skandal. bundan sonra burada açılan mağduriyet başlıkları bu ayarda olmazsa çok darılırım.
  • * (bkz: ağlaya ağlaya çektim ama bi gram zevk almadım)

gözümden yaş geldi yaş. bu nasıl bir iradedir. ağlaya ağlaya da olsa çekecek. gtune 28 lira girmiş. telefon yerlere düşmüş ( sabun ayrıntısına girmeseymiş iyiymiş ) , telefona allah bilir kaç zararlı yazılım girmiş ama biraderin hala derdi tasası osbir.

yemin ederim bunca salağın arasında yaşamaktan korkmaya başladım artık.
  • tek merak ettigim nokta bu funzoone mu ne, bu adamlar ne hizmeti veriyor? haftalik 14 tl nedir amk. hayir aratmaya da korkuyorum... bir hizmet vermiyorsa oyle 14 tl alabilir mi? ya da haftada bir tane resim yollayarak filan dassak gecerek mi zengin oluyor.. bu adamlar turkiyede binlerce kisiden para cekiyordur bak benden soylemesi. 60 yasinda esnaf filan adamlar bos kalinca google'a "am sikmek izle" filan yaziyorlardir. sonra da su olay olunca utanip soylemiyorlardir filan.
  • yorumlardan birinin gülme krizine soktuğu mağduriyet.

"cahil işte hocam ben sex izle yazıyorum genelde"
  • "'sizi müşteri hizmetlerine bağlıyorum' dedi ve telefon yüzüme kapandı! '. kere denediğimde bi kadın açtı ve fatura bir kaç gün sonra aktif olacak falan dedi. yani o para bana girdi mi girmedi mi daha belli değil."

gerçek bir efsane samimi söylüyorum.
  • trollerin bir tek ekşi sözlük'te olmadığı gösteren mağdurdur. ilgi çekmeyi başarmış yaman delikanlıdır.
  • agshsjakdls.

dunyanin en samimi hikayesi. azmine 9 kanka.
hesabın var mı? giriş yap