şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • sözlük formatından bihaber, şike yaptığı tescillenen kulüp taraftarı. içinde nedense büyük bir galatasaray acısı da mevcut.. sahi neden acaba? :)

engelleyip geçiniz.
  • beşiktaş başlığı bekçilerinden...

gelip beşiktaş'a laf atmaya çalışırsınız.
    donatien gelir keyfiniz kaçar...
  • iyi yazıyor. herkese idrak edebileceği dilde anlatmayı biliyor. dedim ya, iyi yazıyor.
    donatien beşiktaş başlıklarını donatıyor.

kendisine doğrudan not : mesaj atmayı beceremedim. o bakımdan teşekkürümü burada belirtmek istedim. bir de ricam olacak şahsından. beşiktaş şampiyon olur da, dünya hali, buralarda değilsem gıyabımda kutlayıversin beni. aynı rica es kaza avrupa ligi için de geçerlidir. selam verdin borçlu çıkardık seni kardeşim, idare edersin artık.
  • galatasaray taraftarından ciddi bir kuyruk acısı olan beşiktaşlı troll. kendisi sürekli altına işiyor herhalde ki herkesi kendi gibi sidikli sanıyor.
  • savaş çıksa hala beşiktaş bik bik bik diye ötecek troll.
  • beşiktaş'lı olmanın trollük olduğunu zanneden cahillerin başlığına sıçtığı yazar. adam gibi adamdır. ne de olsa beşiktaş'lı.
  • #67698651enteysinde ağır saçmalamış, bütün çaylakların yazar olacağını iddia ediyor kendince sevimli sempatik üslupla. pastadan büyük pay alma peşinde, uyanık seni. yav allahısen aç bi bak çaylak entrylerine, ben sana bir örnek vereyim.

başlık: çaylak onay listesi
    entry: yav alacaksanız alın amk!
    başka entry: şşşş birader ayıp oluyor
    başka entry: adgjlşşi ay hiç güleceğim yoktu.
    bunlara su bile haram suu!
  • (bkz: ezik)

hani yolda geçerken bazı insanlar görürsün ulan kim kaale alıyor bunları da arkadaş, sevgili falan oluyor bunlarla dersin sonra düşünüşün içini bir hüzün kaplar, yazık ya kimin çocuğuysa dersin. ışte onlardan biri.
  • dün yine ziyaret edilmiş yazar başlığı. ancak dışardan bakınca görebiliyorsun tabii, yazanların tamamı önceden engellenmiş bir sebepten, login olmadan bakıyorsun bi gün, haydaaa!
    takımın hakkında yazıyorsun diye 'troll' diyen karşı takım taraftarı mı istersin, atatürk düşmanına ağzının payını verdin diye sinirden kendini siken orospu çocuğu mu istersin (sonuncusu bu), çaylakları ayrı bir yaşam formu zannedenlere bir şey yazmışız, ona kafayı takan mı istersin.
    olum gidin ilgili başlıkta rahatlayın, burda işiniz ne adolesan sürüsü. ezik demiş ya, hahhah, tamam : )