• optumsaygodumbye metro turizim'in yazar olmuş versiyonu.
  • arap siki yalayan çomarları da uyarmak bizim hakkımız o zaman.
  • demek dondurma yalayan çocuklar ha?
    dondurma yiyen değil özellikle hunharca yalayan?
    (bkz: pedofili)

kanzuk bey, bu bilinçli bir şekilde pedofili imalı ifadeyi yazan yazar hakkın ne yapacak acaba? elden ele kendisine ulaştıralım lütfen.
  • - burası müslüman ülke. müslüman ülkelerde dondurma çatal bıçak ile yenir. lütfen dondurmanızı çatal bıçak ile yiyiniz.
  • öncelikle yarrağımı haklıdır. o hacıların talukatını sikeyim.

şimdi benim kafama takılan şu:

ben bu adamı engellemişim. başlıklarını da engellemişim.

neden hala görünüyor bilgisi olan var mı?
  • ''sanane amına godumun sanane''

isteyen istediğini yalar,sanane.çok mu dokundu?müslümanların çoğunlukta olduğu laik bir ülkede yaşıyoruz,sanane?uyaramazsın,karışamazsın.ben nasıl senin cübbene karışmıyorsam seni uyarmıyorsam,sen de başka insanlara bulaşmayacaksın,kafandaki düşünce sana doğru,bana değil.bi huzur içinde yaşayın aq bi bulaşmayın millete rahat durun !
  • tanım: ehli sünnet adı altında her türlü boku yiyenleri içeren başlık.

başlığı açan yazar kendi nick altına da kendinin, ehli sünnet itikatine sahip olduğunu yazmıştı.

aynı yazar hamile kalan sevgilinin kürtaj parasını verip acilen terk edilmesini gerektiğini yazmıştı.

şimdi de bu dallamaların ehli sünnet itikatine sahip olduğunu yazmış. bence sakallı, çocukların dondurma yemesinden değil de dondurmayı yeme eyleminden tahrik olduğundan kızmış. kaldı ki yazara göre ehli sünnet bu tür fantezileri seviyor.
  • bence de haklıdır. mesela dondurmayı çocuk bütün halde ağzına alabilmeli. beni yanlış anlamayın. yani islamın fizik kuralları bunu gerektiriyor. mesela hamileyken ortalıkta dolaşmayıp ışınlanabilir ya da kadınsanız memelerinizi gündüzleri evde bırakabilirsiniz. çünkü bir çocuk nasıl dondurma yememeliyse, kadınlarında haşa meme sahibi olmak gibi lüksü yoktur. hoşgörü bunu gerektirir.

beceriksiz bir trollseniz de gelip böyle ekşi'de zevksiz başlıklar açabilirsiniz.
    açacağın başlığı
hesabın var mı? giriş yap