• soğuk kanlılıklarını koruyan, efendiliklerini bozmayan çocuklara sarmış bir çöl bedevisi.
    orada olsaydım dondurmaya bulardım yavşağı. şundaki cesarete bak.

edit: video isterse 100 yıllık olsun. 1000 kere başlığı açılsa 1000 kere yazarım.
  • baştan söylemelim, açmamanız gereken video.
    şu evrendeki zamanınıza, gençliğinize, sinirlerinize yazık.
    cehaletinden aldığı cesaretle, dondurma yemenin günah olduğundan bahsedeni izleyip de ne yapacaksınız, boşuna kendinizi yıpratıp ömrünüzü kısaltmayın.
    artık bıktık, yıldık bu zihniyetten...
    gençler zaten cevabını vermiş, katılıyorum.
    "isteyen istediğini yapar, yallah arabistan'a."
  • bu videoyu twitter'da gördüğümde "daha önceki ramazanların birinde çekildi" diye savunanlar vardı. arkadaşım ramazanda çekilse ne olacak ki? yine çocuklar hakli. yallah arabistan'a

bir de anlamadığım bir konu, ben de oruç tutuyorum ama başkasının tutup tutmaması umurumda değil. kardeş sen allah için tutmuyor musun bu orucu, sanane diğer insanlardan. ister dondurma yalar, ister sürer kız arkadaşından yalar. sana giren çıkan ne? neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz başkalarının yapıp yapmadıklarından. bence bu adamların işi gücü yok, kendilerine iş arıyorlar. benim aklıma bile gelmiyor biri yemek yiyiyormuş, su içiyormuş falan. banane. herkesin kendi tercihi.
  • her malum partilinin hayali olmayan görüntüler. maalesef farkında olmadan bunların değirmenine su taşıyorlar.

bir dip not : videodaki sarıklılardan saldırgan olan, müslümanı ateist eden cinsten. böyle devam et muhterem, şeytan sana minnettar.
  • hızımı alamadım... sabah sabah içimi öfke sardı!

bakın ondan sonra neden gençler yurtdışına gitmek istiyor ah ah vah vah diye yalandan ağlıyorsunuz.

cüppesini giymiş dingil, ona buna nasıl yaşayacağını anlatıyor. işte bunlar gerçek islam. bakın gerçek islam tam olarak bu. o istediğiniz şeriat tam olarak bu. cüppeli yavşakların gelip size ne yapıp ne yapamayacağınızı söylemesi. sorsan daha dünya düz zannediyordur, karşında cumhuriyetin onlara tanıdığı özgürlükle sadece sokakta efendi efendi dondurma yiyen çocuklara laga luga yapıyor. müslüman ülkeymiş, nah müslüman ülke!

burası türkiye cumhuriyeti devleti ulan. burası atatürk'ün cumhuriyeti. burası bizim cumhuriyetimiz. müslümanların, hıristiyanların, onun bunun değil! bizim.

bu herife dava mava açılmazsa da yazıklar olsun.
  • din budur. zorbalıktır. inançsızları bırakın çoluk çocuğa sataşmaktır. yolsuzluktur, kokaindir. başlı başına uyuşturucudur.
    bu salaklarda din adına zıvırdayan pisliklerdir. bu pisliklere birileri girişse ya...
  • ılımlı müslüman da bu yobazın söylediğini aklından geçiren ama söyleyemeyen versiyonu işte.
  • şerefsiz bir puştun islamiyeti kurtarma şeysi.
  • giderek ürkütücü bir hal aldı bu çocuklara sataşma olayı. dondurma yalayamazlar ne demek? sizin beyniniz nasıl çalışıyor. korkunç. çok korkunç. potansiyel pedofil bu adamlar.
  • çocukların aileleri tarafından kürekle dövülmesi gereken islamcılardır.

çocukların dondurma yemesinden kendi sapkın inancına göre tahrik çıkartıp, bir de burası müslüman ülke demiyor mu en çok ona ayar oluyorum.

yani bu tiplerle makul yollardan mücadele edilmez, bu sarıklının müslümanlığını çıktığı yere sokmadan da kimseye huzur vermez.
hesabın var mı? giriş yap