şükela:  tümü | bugün soru sor
  • lavaş üzerinde döner kenarında pilav + ayran 15 tl
  • 1 porsiyon dönerin 15 tl olduğu bir köfteci yusuf markası. en işlemeyen mekanı tutup yine mekanı doldurmasını becermiş. yusuf abi nasıl yapıyor bu işi hayret ediyorum adam bir dahi . köfteciliğin ordinaryusu, profesorü.
  • pahali ama dolu dolu porsiyonlari olan kofteci yusufun doner versiyonu. benim yine begenimi kazandi yusuf. lezzet var, hiz var, guvenilir. daha ne olsun. ayrica yemekleri yedikten sonra caya alternatif olarak kahve ikram etmeleri de guzel olmus.
  • köfteci yusuf'un döner versiyonu. hız aynı hız.
  • bir porsiyon et döner söyleyince döner yanında salata,patates ve pilav geliyor. ekstra bir ücret ödemiyorsunuz. ben ki çok et yiyen biriyim ama buranın 1,5 porsiyonunu bitirmekte çok zorlanıyorum. bursa'ya gelirseniz bence deneyiniz efendim.
    dandik kıyma dönere salça sos döküp iskender diye 25er 30ar tl den satan, bir şişe suyu 3 tl den kitleyen, hemen ye git diye gözünün içine bakan, duvarları dükkana gelen ünlülere yavşadıkları resimlerle dolu olup size sıra bekleten vicdansızlara da para kazandırmayın.
  • istanbul'daki ilk şubesini pendorya'da açacak galiba. köftesinden sonra, dönerini de denemek nasip olur inşallah.
  • pendorya'daki şubeleri, köfteci yusuf'a göre çok daha küçük. 50 gr dürümü 5, 100 gram dürümü 10 liraya satıyorlar. muhteşem diyemem ama beğendim diyebilirim. tavsiye ederim, deneyin.
  • köfteci yusuf'un et döner versiyonu. lezzet olarak gayet güzel. an itibari ile 1 porsiyonu 18 tl. içerik olarak pirinç pilavı, kızarmış patates ve salata ile beraber geliyor. ekmek yerine lavaşla servis yapılıyor. köfteci yusuf olsun burası olsun doyup kalkıyorsun. yemeğin sonunda ikram olarak çay veya türk kahvesi verilmesi hoş. hizmet hızlı, kısa sürede masanda oluyor siparişlerin tek sorun genelde ilk girişte sıra olması. sonuç olarak köftesinden daha başarılı diyebilirim.
  • bitmiş. personel sıkıntısı çok büyük. çalışan iki gün dayanamıyor. paket alıp giderseniz iyi ama oturuyorsanız çok bekliyorsunuz. çalışanlarda yorgunluk seziliyor ama işlerini iyi yapıyorlar.