şükela:  tümü | bugün soru sor
 • telefonla tabiri caizse essek sakasi (bkz: prank) yapip bunlari internete yukleyen 2 gencin pesine dusen katili anlatan, hafif saw esintileri tasiyan 2016 yapimi amerikan filmi.

  http://www.imdb.com/title/tt3610746/
 • beklentisizce film izleyebilen ve beğeni çıtası yüksek biri olarak bu film için vasatın altı diyebilirim, testere'nin yanından bile geçemez. zamanınız bolsa bununla harcayabilirsiniz.
 • testereyle kıyaslanabilecek bir film değil. o tarz bir gerilim-korku filmi de zaten yok. ama güzel film. konusu işleyişi vs gayet iyi.

  --- spoiler ---

  filmin başından itibaren katil bbg abimizi desteklediğimden, epey mutlu bir son oldu benim için.
  --- spoiler ---
 • 10-15 dk lık bölümünde kapatmayı düşündüm. dedim bu ne skim bir ergen filmi!
  ancak... iyi ki devam etmişim.
  --- spoiler ---

  bu dijital ergenlere öyle bir ders veriyorlar ki... içimin yağları eridi desem yeridir..
  yaa böyle işte çocuklar bir kaç beğeni alacağız diye yaptığınız ayı şakalarının * ne gibi şeylere yol açabileceğini görmüş oldunuz. toprağınız bol olsun..
  --- spoiler ---
 • oyunculuğu boktan, konusu güzel gerilim filmi...
 • kısaca değinecek olursam, filmi başında bırakmayın çünkü ben de bir süre kapamayı düşündüm. hiç ergen filmi çekecek halim yok diyip kapamayı düşündüm ama film hiç de ergen havası içinde geçmiyor, merak etmeyin. hatta kesin saçma ve klişe bir seks sahnesi de vardır bu ergenimsi filmde diye düşünmüştüm, illa sıkıştırılır en az bir tane. evet cinsellikle ilgili bir sahne vardı ama bize bunu izletmeyerek iyi yaptılar, klişeden sıyırmış oldular o kısmı. ha evet, klişe yok mu filmde? var tabii ki. ama rahatsız edici düzeyde değil. filmin konusu güzel, işleyişi güzel, özellikle finali güzel.

  --- spoiler ---

  ergenler size çok iyi oldu, ohh!! zaten o kadına yaptığınız şaka da sizin gibi embesildi, hiç komik değildi. sizin aptallığınız yüzünden bir aile dağıldı, lanet olsun size! katili destekliyordum, çok mutlu ve tatmin edici bir son yaşadım. şerefsiz ergeni en yakın arkadaşı çok güzel bıçakladı, namussuz kızı katil silahıyla sonlandırdı, sevimsiz ve embesil ergenimiz de ömür boyu hapiste çürür artık. hepsi layığını buldu. filmi en sonuna kadar izlerseniz en son sahnede başka bir şakacının aptal şakasını internete koyması sonucu katilin ona arkadaşlık isteği attığını görürsünüz. katil abimize başarılar diliyorum, hepsini temizle şunların da beyinsiz ergenler yerine aklı başında olanlar kalsın sadece.

  --- spoiler ---

  bu filme 6 veriyorum, gerilim filmi için iyi sayılacak bir puan. dediğim gibi filmi başında kestirip atmayın ergen filmi bu diye, sonuna kadar izleyin. çünkü ergen filmi değil ve sonu da benim açımdan tatmin ediciydi.
 • --- spoiler ---

  bence joy ride filminin yeni nesil için yeniden yorumlanmış hali. daha karamsar ve daha kötü.
  bu arada joy ride negzel filmdi ya.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  katilimiz, brady dallamasının hiçbir suçu olmayan ailesini öldürmek dışındaki icraatlarıyla kamu vicdanını genel olarak rahatlatmıştır;)

  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  türkçesiyle "tehlikeli arama", 2016 birleşik krallık yapımı korku-gerilim filmi. senaristi joe johnson, yönetmenleri alexis wajsbrot ve damien macé olan film, özünde basit bir korku filmi olmasına karşın, yine de ilgiyle izlenebilecek olan ilginç bir yapımdır. filmin başrollerinde gregg sulkin, garrett clayton, sienna guillory ve bella dayne yer almışlardır. yapım, ingiliz yapımı bir film olmasına karşın, tam bir amerikan gençlik filmi gibidir ki, filmdeki konuşma aksanı da amerikan ingilizcesine uygundur. son olarak, filmin imdb.com puanı 5,6/10'dur.

  konusu
  küçük sandığınız bir şaka nelere yol açabilir? okuldan atılan brady (garrett clayton) ve en yakın arkadaşı sam (gregg sulkin), vakitlerini insanlara telefon şakaları yaparak ve bunları da milyonların izlemesi için internete yükleyerek geçirmektedir. şöhretleri arttıkça, çocuklar da şakalarını tehlikeli düzeylere taşır. kontrolden çıkan ikilinin durmak gibi bir niyetleri de yoktur. ancak bir akşam brady ve sam, gizemli biri tarafından telefon çağrısı alırlar. bu sefer, ikilinin kendisi, korkunç ve ölümcül bir şakanın kurbanı olmak üzeredir. iki genci yaklaşık bir yıldır izleyen maskeli bir şahıs, uzun süre boyunca kurguladığı bir planı hayata geçirmiştir. brady ve sam’in ağır bir intikamı hak ettiğini düşünmektedir. polislerin devreye girdiği, gerilimin yükseldiği ve silahların konuştuğu kanlı olaylar gerçekleşecektir.

  imdb.com - https://www.imdb.com/title/tt3610746/

  wikipedia - https://en.wikipedia.org/wiki/don't_hang_up_(film)

  trailer - https://www.youtube.com/watch?v=gibztzv6l3i

  --- spoiler ---