şükela:  tümü | bugün
  • kendisini doktor sansa da bildiğimiz sakatatçı. bütün gün milletin dalağını ciğerini kesip duruyor. kızınca beni kesmekle tehdit ettiği bile oldu. kanıtlarımı ileride kendisi hakkında yapılacak "çılgın cerrah hastasının pankreasını kulağına dikti, bağırsaklarından don lastiği yaptı" türü haberler için saklıyorum. yaşı dede olmaya müsait olmasa bile kendisi manevi dedemdir. bir gün hayatıma bir erkek girecekse önce ona götürüp iç dış muayenesini yaptıracağım, "bu adamın nabzı sinsi sinsi atıyor, akyuvarlarını da gözüm tutmadı" derse tekmeyi basacağım. öyle de söz dinlerim.
  • bugün keşfettiğim bilgili, kültürlü yazar. 1 haftadır okuduğum iç bayan politika ve ekşisözlük iç çatışması entryleri arasında bana bilgi katan tek entry sahibidir.* daha sonra güzel entrylerine dalıp bilgime bilgi kattım.

beğendiğim bir iki entrysi:
    (bkz: brezilya'ya göç etmiş japonlar)
    (bkz: iskenderiye süreci)

okuyun bu adamı bence.
  • ekşi sözlük halı saha şenlikleri 11 ödüllerinde gelecek vaadeden kaleci ödülünü almıştır. özellikle kademeyi toparlaması ve üstün refleks kabiliyetleri sonucu bir sepp maier bir lev yaşin klasında olduğunu gösterdi tribünlere.
  • kramp giren bir sözlükçüyü deşme fırsatını bana vermeyen cerrah yazarımız. *