şükela:  tümü | bugün
  • #88903692 no'lu saçma sapan, eğer biraz aklı varsa ileride bakıp utanacağı entry'nin sahibi kişi.

30600 küsür entry girilen bir başlık var ve öğüt veriyor aklınca...

"bu kadar esir olmayın ya"

kulağımda ata demirer'in dolmuştaki kız karakterinin sesi. valla aynı tonla çınladı cümle.

"ya bu kadar da popüler kültür esiri olmayın ama ya"

üniversiteye girdiği ilk sene böyle olur insan. bilmediği ve cümle içinde kullandığında kendisini cool göstereceğini düşündüğü kelimeler serpiştirir konuşmalarına.

ay bir bölüm izlememiş de. uhuuu
  • yukarıdaki yazar arkadaşın da dediği gibi, bir dizi üzerinden saçma sapan çıkarımlar yapmaya çalışmış ve rezil olmuş şahıs.

"karşı cinsle konuşacak başka şeyler de bulabilirsiniz bu dizi dışında."

ortam çocuğu olma çabasından kaynaklı olsa gerek, dizi izlemenin ilişki kurma amaçlı olduğunu düşünmüş.

bir giride 3 defa popüler kültür yazmasından engin lügat sınırlarını görebilirsiniz. ayrıca popüler olana muhaliflik giderek yaygın hale geldiği için kendisini varoluşsal kriz bekliyor.
  • 6s diyerek müthiş bir kelime oyunu yapan entelektüel insan.
    şu olayı yapabilmek bile yüzbin haneli iq'ya sahip olmak demek.
  • gözüne kestirdiği galatasaraylı yazarları kelime oyunlarıyla hakaret, küfür ve tehdit içeren mesajlarla taciz eden, karşılığında da küfür yiyince dava etmekle tehdit eden yazar.

kendisine karşı sözlük yazarları dikkatli olmalı çünkü kendisinin taktiği haline gelmiş bu durum. zira sonra attığı mesajlarda da bu şekilde defalarca yazarlar karşısında davalar açtığını belirtmektedir. yani anlayacağınız size kelime oyunlarıyla hakaret edip tehditler savuracak yani olta atacak, karşılık verdiğiniz takdirde ise size tck 125. madde uyarınca dava açacak.

kendisi ayrıca avukat olduğunu iddia etmektedir. ancak heralde kanun ve yasalara pek hakim değil, veya yalan söylüyor *

zira tck 125. madde ceza alt sınırı 2 ay iken 5237 sayılı kanunun 11. maddesine göre ise türk vatandaşı ceza alt sınırı 1 yıldan az olan suçlardan dolayı yargılanamaz. yargılanması için türk vatandaşının ülkeye giriş yaptıktan sonra 6 ay içerisinde şikayet edilmesi gerekmektedir.

onların haricinde de tck 129/3 gereği önce kendisi küfür, hakaret ve tehdit ettiği için muhtemelen yurt içinde ikamet ediyor olsanız bile ceza almazsınız.

korkmayın, kendisi muhtemelen 20 yaşında bir sözlük yazarı.

edit: bir kaç yazardan da mesaj aldım. aynen dediğim gibi onlara da cereyan etmiş olay. sözlüğümüzde böyle bir yazar var maalesef. insanları ağır tahrik edip küfür yiyince de savcılığa verdim diye hiç bir resmiyeti olmayan saçma bir word belgesini gösteriyor size *
  • (bkz: #100138260)

torpili, adam kayırılmasını fanatikliği yüzünden savunan fenerbahçeli yazar. ben de fenerbahçeli'yim lakin neden bir insan böyle holiganca entri yazar anlamıyorum. bilen biliyor, ersun yanal'ın oğlu askerde torpilliydi, komutanlar bile yemek getiriyordu. askere giden arkadaşım da söyledi. alakasız entride ezeli rakibimizi konuşması holiganlığının sebebidir.
  • özel mesajlarla renktaşına bile küfür savurabilen bir yazar. beni ifşa edeceğini söylüyor, avukatlara verecekmiş. ben küfür bile etmedim ki? hakkımda bilgiler geliyormuş. mahkeme celbi geldiğinde ağlayacakmışım. ne oluyoruz? sözlük yazarlarının kesinlikle muhattap olmadan engellemesi gerekendir. sadece fenerbahçe'si için yaşayan bir holigan olarak hayatını sürdürebiliyor.

"hakkımda asılsız iftiraların, hakaretlerin dolayısıyla tck'nın ilgili maddelerine istinaden suç duyurusunda bulunup dava açıyorum. ali koç, fenerbahçe, ersun yanal hakkındaki entrylerin de online noter ihbardan kaydedilmiş olup ilgi şahısların vekillerine iletilmiştir. bu suçlarının hesabını mahkemelerde verirken de bu iftiralarına devam edebilirsinz umarım. yakında mahkeme celbi evine geldiğinde bu söylediklerimi iyi hatırla. mahkemede görüşürüz." mesajını atan kendi dünyasında yaşayan yazar.

mahkemede görüşürüz :]
  • mahkemede görüşürüz yazmıştı ve mahkemede yüz yüze görüşmek yerine başlık altımda hakaret etmeye devam eden fenerbahçeli. https://i.hizliresim.com/orqz6n.png

başlık altıma sık sık uğruyor. küfür ediyor yazmıştım, ispatla yazmış. küfür edip hakaret ettiğine dair kanıt olarak modlog'u bırakıyorum. değerli ve ezeli rakibimiz galatasaray'a sabah akşam 6s yazarken, rakibimizi küçük düşürdüğünü sanıyor. maalesef bu gibi renktaşlar yüzünden, fenerbahçe'me saldırıyorlar. bunun gibi fenerbahçelilerden utanıyorum. ayrıca bir türk olarak da utanıyorum. psikoloji yazamaması, kesme işaretlerini yanlış kullanmasını capslerde gösterdim. tüm sözlük ahalisi tarafından görülebilir. bu kadar kötü bir türkçe ile ekşi sözlük'te yazar olması skandal. bir de bunu türk dili hakkında entri yazmış. https://i.hizliresim.com/xboovo.png

ek olarak çok entri girip fav alamadığımı yazmış. renktaşım ben sen değilim ki, fav almadığım entriyi sileyim de, bütün entrilerim çok favlı gibi dursun. entrilerine baktım ve çok fav alanları silmemişin, az fav alanları silmişin. fav/entri oranı yüksek olanlara ödül veya para veriliyorsa, söyle de ben de senin yaptığın gibi entrileri sileyim.
  • sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oturduğumu yazan cahil. akıllı telefonun varlığını bilmeyen teknoloji cahili. al bu da ekşi sözlük uygulaması cahil herif.