şükela:  tümü | bugün
 • lady gaga şaheseri...belirtmeden geçemeyeceğim youtube music awards'daki versiyonu şu ana kadar dinlediğim en iyi yorum oldu..

  ahan da linki http://www.youtube.com/watch?v=vavgwa9gx1a

  "i need you more than dope"
 • bugünkü yolculuğumun karı olan şarkı. spotify sayesinde haberdar olduğum şarkı meğerse lady gaga'nın 3. albümü artpop'un 2. single şarkısı olarak 4 kasım'da piyasaya sürülmüş.

  şarkının sözleri ve gaga'nın yorumunu çok beğendim. artpop'un 2. gözdesi oldu benim için. sözlerinin bu kadar hoş olmasının sebebi aslında gaga'nın yaşadığı dope bağımlılığına yazmasıymış.

  kalça ameliyatı sonrası ağrılarını dindirmek için bildiğin uyumuşturucu bağımlısı olan bu sarı bayan. o günlerde yazmış. herhalde sahnelerden uzak kalması da etkiledi yazarken.
 • sundance'de buyuk sukse yapan amerika'da bu ay ulke capinda vizyona girecek olan film. cok zeki ve caliskan olup harvard'a girmeye calisan zenci bir delikanlinin* yasadigi sakat sehirde* bir sekilde uyusturucu isine bulasmasini anlatan film. trailer'i cok iyi duruyor...
 • kesinlikle underrated müthiş eğlenceli, bir an olsun sıkmayan ve düşündüren de bir film. film hakkında okuduğunuz ilk entry buysa konusunu falan araştırmayı bırakıp direkt filme dalın diyorum.

  http://www.imdb.com/title/tt3850214

  https://www.youtube.com/watch?v=j3p_qljr28g
 • los angeles'in tehlikeli mahallelerinden inglewoodda buyumus rick famuyiwa tarafindan yazilmis ve yonetilmis, inglewoodda yasayan zeki, basarili, universiteye basvurmaya hazirlanan genc malcolm'un basindan gecenlerin hem esprili hem heyecanli bir sekilde anlatildigi guzel film. basrol oyuncusu shameik moore. bonus oyuncu olarak the grand budapest hotelden tanidigimiz tony revolori var.
 • şunu neden yaptıklarını anlamadığım grup
  https://pbs.twimg.com/media/cnfu7-4usai-spq.jpg
 • benim için lady gaga'nın gelmiş geçmiş en iyi şarkısıdır. şarkının güzelliği dışında şarkıyla sizi tanıştıran da önemli biriyse ve artık hayatınızda yer almıyorsa o kişi, şarkı sizin için daha özel bir anlam kazanıyor. bu da öyle bir şarkıdır.
 • bağımlı olma isteği uyandıran lady gaga şarkısı
 • bana kalırsa, son zamanların en iyi, en başarılı, en eğlenceli, en cool filmlerinden biri. filmdeki sürpriz isimlerin yanı sıra filmin üç ana karakterine ve onları canlandıran oyuncularına derin sempati duymak kaçınılmaz. akıl dolu referansları, diyalogları, mekanları, kostümleri ve can alıcı müzikleriyle film bittikten sonra bile aklınızın sinemalarında tekrar tekrar oynamaya devam ediyor. filmde sevmeyeceğiniz bir noktanın çıkması çok çok düşük bir orana sahip. buraların çoktan "dope" sesleriyle yankılanması gerekiyordu. film gerçekten adı gibi dope.

  ayrıca film, elemanların filmlerindeki grubu awreeoh'un don't get deleted gibi içinde hip hop, rock, dubstep ne varsa barındıran gaz bir şarkıya ve eğlenceli klibine de önayak olmuş.
 • altyazısı bulunamayan film.

  edit: gelmiş.