şükela:  tümü | bugün
  • albümü bütün olarak çok beğendim. angus stone'dan yeni ezgiler dinlemek her zaman güzel. psikedelik bir havası var albümün ozellikle honey bones'ta. bu yüzden angus stone'ın eski tarzından -yukarida yazildigi gibi indie folk- biraz daha değişik ve bu haliyle epey güzel, yer yer sert çünkü ayni zamanda albümde ön plandaki enstruman davul ve vurmalı çalgılar, isimlerini bilmiyorum. vokale de bir yorum yapayım. naif ve bilindik bir tabirle anlatayım 'kadife' vokalden daha farklı. iniş çıkışı olan, salınan bir ses var. the way you do sarkisindaki vokale bakin mesela(bu şarkıda bir jeff buckley var sanki.zorlasan benzer ama ben peeformans olarak söylüyorum, soyleyiş esnasindaki ictenligi de kast ederek) honey bones'i soylememe gerek yok.
    belki de sacmaliyorum. dinleyin. dinlettirin.
  • honey bones adlı şarkısı çok lezzetlidir.
  • yeni keşfettiğim şahane grup. usul usul çalıyor arkada.
  • sarhos kafayla internetten aldigi kedi kopek vs. kostumleri bosa gitmesin diye klip cekiminde kullanan avustralyali muzisyen.

(bkz: hey you)
  • angus and julia stone'dan tanığımız angus stone'un solo projesi. indie folk ağırlıklı ilk albümü (bkz: honey bones) ne kadar güzelse angus'un canlı performansı bir o kadar kötü. yalnız albümün şöyle bir güzelliği var, araba yolculuğuna enfes yakışıyor. o gitarlar, angus'un vokali ve davulun kendi halindeliği yolculuk için biçilmiş kaftan.