şükela:  tümü | bugün
 • ta küçükçekmecenin tenhalarında yaşadığım için defalarca ilanını gördüğüm ama hiç başvurmadığım firmadır. geri kalan diğer bütün özellikleri turizm sektöründe yer alan acentaların çalıştırma şartlarıyla benzerdir.

  mecburiyetler bazı şeyleri normal karşılamamıza sebep oluyor malesef.
 • en endek döndekli firmadır. çalışsan olmaz, seyahat etsen bunlarla hiç olmaz. al işte kapadokyada sahibi oldukları balonculuk şirketinin balonu kaza yaptı 1 çinli genç kız ölü 2 çinli yoğun bakımda.
 • şu aralar turizmin boka sarmasından mütevellit habire personel çıkaran, boş bakkal billur tartar modunda saçma sapan, vizyonsuz, düşük zeka işi girişimler yapan, kısacası çırpınan yandaş firma.
 • batmak üzere olan firma. bugün en değerli çalışanını işten çıkardı...
 • kapadokya'da bir çok oteli ve işletmesi bulunan holding. bunlar şu şekildedir;

  (bkz: double tree hilton cappadocia)
  (bkz: ramada cappadocia)
  (bkz: uçhisar kaya otel)
  (bkz: göreme kaya otel)
  (bkz: anatolian cave otel)
  (bkz: evranos restaurant)
  (bkz: avanos mado)
  (bkz: surbalık istanbul)
  (bkz: surbalık avanos)
  (bkz: jet boat avanos)
  (bkz: gondol avanos)
  (bkz: atmosfer balon)
  (bkz: kapadokya balon)
  (bkz: rainbow balon)
  (bkz: marriot otel cappadocia) şu an inşaatı devam ediyor.
 • rumeli caddesi'ndeki havalı binasından sultanahmet'e taşınan eski holding, yeni sokak arası seyahat acentesi. yandaş olduğundan bankalar üzerlerine çok gitmiyor ama iflas edecek bu gidişle. ne diyelim, azdan az, çoktan çok gider.

  restoran ve otelleri de kaybediyor bir bir.. piyasada çılgın atarken malum parti için personelinden oy istediği günler aklına gelip hüzünleniyordur sanırım patronları şu günlerde.
 • 2007’den beri batacagi soylenen ancak o gunden beri surekli buyuyen sirket. 2016 2017 yasanan problemlerden dolayi herkes gibi onlarda etkilenmislerdir elbette.
  rumeli caddesi’nde kirada takilmaktansa eminonu’nde kendi binalarina tasinmislar.
  sirket turizm alaninda uzak dogu agirlikli calismaktaymis.
 • gezi parkı olaylarına katıla çalışanlarını ve alevileri işten çıkarmasıyla ünlü oluşumdur. ask kod adıyla ortada dolaşan bi dayı tarafından yönetilir. tayyipçi ile tanınan yöneticileri vardır. haciz geldiğini duydum ve çok sevindim. batacakları günü sabırsızlıkla bekliyorum.
 • eminönü'nde taşındıklarını iddia edilen bina kendi binaları değildir. o bina yüzünden kendilerinden okkalı bir kazık yemiş bulundum halen davalığız. kendileri ile ne ticaret yapılır ne de çalışılır. bir çok firmayı batırdıkları gibi sizi de batıracaklardır.

  battı iddiaları henüz gerçeği yansıtmasa da içinde bulundukları borç batağını düşününce mümkündür. ortaklarından birinin hükümete yakınlığı sayesinde bir yerlere gelmiş ancak o yakındaki kişinin 17-22 aralık döneminde gözden düşmesiyle bu yükselişi kaybetmişlerdir.

  kapadokya'daki tiranlıkları şirket sahibinin belediye başkanı olan kardeşi ile doğrudan bağlantılıdır. firma ile çalışan rehberlerin, çalışanlarının ve kapadokya esnafının görüşleri alınarak ticaret ahlakları sorgulanabilir.

  bu entry'de gg ama ne yapalım en sakin şekilde böyle anlatabildim.
 • hakkında yazılanlardan anladığım kadarıyla kapadokya'da bir tekel oluşturan bir holdingmiş.