şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eski bir sözlük yazarının giderek popülerleşen youtube kanalı.
  • son videosuyla gönlümde taht kurmuş tatlı youtuber'in güzel kanalı

paradokstan kurtulamıyoruz. eleştirmek için eleştirdiğimiz şeyin içinde olmamız şart.
  • videolarındaki inceden taşak geçen tarzı sevdiğim youtuber. ilk defa ekşi sözlük'te görmüştüm, sonra leyla oldu kendileri. herhalde youtube kanalı için en hayırlı şey bu olmuştur. hazır bir kitleye video servis etmek yerine çok daha özenli şeyler yapmaya başladı.

metin ve kurgu konusunda tek başına mı çalışıyor, yoksa destek aldığı birileri var mı bilmiyorum ama anlattığı şeyi aktarma biçimi eğlenceli ve doğal. itiraf etmek gerekirse ilk gördüğümde ''videoları güzel gibi ama sonuçta eli yüzü düzgün kız, buradan alır yürür, sonra likit ruj falan satar'' demiştim ama derdi kendisini değil, eğlenceyi paylaşmak olan insanlardanmış. (tam burada başım öne eğiliyor ve hababam sınıfının yavaş müziği giriyor)
  • bu kadar güzel bi hanımefendi neden youtuber olur öhöhöm

konuya geleyim kız hem ciddi güzel hemde iyi mizah yapıyor. ana konuda da güzelliği ön plana çıktı ama neyse kız güzel aga.
  • tanım: hem güldüren, hem öğreten ve tüm bunları gerçekleştirirken çekici kalmayı başaran youtuber hanımdır.

prim için her türlü ahmaklığı ardına koymadan yapanların, içinde adeta firavun güneşi gibi parlamaktadır kendisi. umarım kalitesini aşağıya çekmez ve bende onu hep severek izlerim.

(bkz: şekerci mi babanız sizin ?)
  • güzellik ya da zeka konusunda yakınından geçemeyecek kadınlar bile birkaç cesur fotoğrafla * sosyal medyada 50-100k takipçiye ulaşabilirken neden popüler olamadığını anlamadığım mizah duygusu gelişmiş hanımabla

--- spoiler ---
    sanırım genel kitlenin seviyesine inemiyor
    --- spoiler ---

youtube kanalına şuradan hoşgelebilirsiniz dorapedia

instagram hesabıysa şuracıkta
    its_me_nymphetamin
  • proğğğram diyerek tum sempatini kaybediyorsun.
    lutfen yapma bunu.
    program'dir o. proğğram diye bi diksiyon veya kelime yok.
  • şans eseri bir başlıkta verilen youtube linkiyle keşfettiğim kanal.

sanırım kanal sahibi hanımefendiye aşık oldum. allah neler yaratıyor ahh ahh.