şükela:  tümü | bugün
 • miami heat tarafından 19.sırada seçilen 6'7lik liseli forvet..
 • ilginç bir skandalda başrol oynayan miami heat'li oyuncu. twitter'da "mrzanonymouz" nickiyle kayıt olmuş biri dorell wright'ın kız arkadaşına iki tane tweet ile birlikte dorell wright olduğunu iddia ettiği bir kişinin webcam karşısındaki uygunsuz pozlarını yollar, olaylar gelişir. yasal uyarıda bulunmak gerekirse yazdığı mesajlar +18 niteliğini taşımaktadır. dorell wright olayı utançla kabul etmiş ancak miami heat'ten konu ile ilgili bir açıklama yok.

  --- +18 ---

  "well how bout i just informed everyone about the 5 inches of c--k you put into your mouth and vagina everynight"

  "but if i was his child mother i wont even say girlfriend i would be disappointed that he sets a horrible example for your son"

  resimler için tıklayınız. (korkmayın, o bölüm sansürlü)

  --- +18 ---
 • golden state warriors ile 3 sene için 11 milyon dolara anlaşmıştır.
 • golden state'te patlama yapan ve son zamanlarda iyice çığırından çıkan, miami'de hiçbir zaman göstermediği veya gösteremediği ofansif gücünü ortaya koyan sf.
 • bu yaz kariyerini ayağa kaldırmak amacıyla , çetin hocamın tabiriyle 'koş koş' basketbolu oynayan golden state warriors'a imza attı . ilk başta rotasyonda kendisine biçilen rol neydi tam olarak bilemiyorum ama steph curry'nin istikrarsız oyunu ve david lee'nin bir türlü bekleneni verememesinin ardından şu anda ilk 5'in monta ellis ile beraber en önemli oyuncusu bana göre.

  şu anda maç başına 39.1 dakika süre alarak 16.2 sayı,6 rebound,3 asist ortalamalarıyla oynuyor.hepsi kariyerinin en yüksek rakamları.bu tabloya bakıldığında most improved player ödülü için akla gelen oyunculardan birisi.bu ödüle bakış açınıza göre değişmekle birlikte aldığı sürenin nerdeyse 2 katına çıkması ve bu istatistikleri golden state gibi 'koş koş' basketbolu oynayan bir takımda yapması,bu istatistiksel atılımı biraz değersiz gösterebilir.ligin ginobili'den sonra en çok üçlük deneyen oyuncusu(228) ve bu deneme sayısına göre gerçekten çok iyi olan bir yüzdeye sahip(.408).

  sonuç olarak bu yıl gösterdiği performansla biz malatyalı warriors fanlarını fazlasıyla mutlu etmiştir.bizim için amaçsız geçen bir seneyi daha yaşadığımız şu günlerde tek teselli most improved player ödülü için adı anılması olabilir.ha tabi monta'cığımın bu yıl allstar seçilmesini söylemiyorum bile.o sene bu sene,olacak artık.
 • bu sezon en çok gelişim gösteren oyunculardan biri. liseden geldiği için daha yeni yeni olgunlaşmakta. ayrıca şu anda, kendine en iyi uyan takımda oynamaktadır. mip için en güçlü adaylarımdan biri.
 • 2011 nba all-star'da üçlük yarışmasına katılmış ve ancak ilk turda kıl payı elenmiştir.
 • 11 mart 2011 gs warriors orlando magic maçında 17-12 saha içi isabeti bulup, 11-8 üçlük isabetiyle ne kadar iyi bir dış atıcı olduğunu kanıtlamıştır.
 • nba tarihinde, oynadığı 7. yılda ilk 6 yılından daha fazla sayı atan ilk oyuncudur. ilk 6 sezonunda toplam 1333 sayı atan wright, bu yıl 1344 sayı bulmuştur warriors'ta.
 • phila'nın bu sezon başaracaklarına büyük katkısı olacağını düşündüğüm oyuncu.

hesabın var mı? giriş yap