şükela:  tümü | bugün
  • panço adlı cipsten evrilmiştir:
    panço-> doritos panço 1 (doritos küçük, panço büyük. panço olarak anılır cips)-> doritos panço 2 (doritos ve panço aynı boyda. serbest dönem), doritos panço 3(doritos büyük, panço küçük. cipsi doritos olarak anma eğilimi yüksek)-> doritos
    evrimin kanıtı ara formaları yediğimi bilirim.
  • yeşili bana yılbaşı gecelerini hatırlatır.
  • gece gece insanın canının çekmesine yol açmış mısır oluşumu.

mısır çok güzel bir şey!
  • çorabım gibi kokan mısır ürünü. ya da benim çorabım bu mısır ürünü gibi kokuyor. o garip kokunun orginalı nedir. açıklansın. doritos u ağzıma götürürken aklıma çorabımı yiyorum gibi geliyor. daha da kötüsü çorabımı doritos niyetine ağzıma götürdüğüm oluyor. kötü oluyorum sonra.
  • fiyat politikasını gözden geçirmesi gereken firmadır. ulan büyük boyun neredeyse pringles fiyatına yaklaşmış. sokarım böyle işe.

1 lt kola + büyük doritos = 11 tl oldu.allah belanızı versin.

p.edit : 68 gr nasıl oluyor da aile boyu oluyor ?
  • 191 gr "yerli üretim" yeşil doritos 6.00 tl olmuştur. 7 liraya pringles var belçika'da üretilen. gittim patos aldım 3,5 liraya aynı boyda.
  • neden yeni lezzetleri dönemsel yaparlar anlamıyorum avrupa sitelerine bakıyorum 10-12 çeşit cipsleri var. burada da bir çeşit çıkartıyorlar 2 ay rafta tutuyorlar kaldırıyorlar. satmadığı için mi yapılıyor bu ?
  • logo yok, marka yok! cesaretse dibine kadar! başlıklı bir reklam filmi yapmışlar, sanırım yeni paketleri yeşil renkte ve üzerinde sadece üçgen şekli olacak..
    oldukça enteresan ve ince düşünülmüş, beğendiğim bir girişimde bulunmuşlar..
    resmen "bizim tanınmak için logoya artık ihtiyacımız yok, rengimizi ve şeklimizi gören bizi tanır" diyerek çıkarıp masaya vurmuştur..
  • huysuz virjin'li yeni reklamıyla pamela anderson'ı reklamlarında kullanan patos'a ayarı vermiştir zannımca.

http://www.youtube.com/watch?v=lxh76rvd9dg
  • x tane patlatırsın temalı reklamı ho$ olmuş çerez aş.