• doritos'un piyasaya yeni çıkan özel soslu mısır cipsi. " trakya'dan susamlı ve beyaz peynir çeşnili " yazıyor üzerinde, ama tadı daha çok samanı andırıyor. yoğurt ile yenince nefis oluyor.
  • bi de domates ve haşhaş çeşnilisi var anadolu damak tadına uygun
    pek hoş olmuş. baharatlı, peynir soğanlı arasına sıkışmış panço seçeneklerimiz lezzetli bi şekilde arttı
  • tüm doritoslarda olduğu gibi bu yeni ürünlerde de kırıntıların klavye tuşları arasına kaçma sorunu çözülememiş, çok yazık. doritos firması bu önemli detayı göz ardı ettiği sürece biz bilgisayar manyaklarını tavlamayı beceremeyecek gibi.
  • tadı samana benziyor dedim ama inanmayın sakın. poşetin dibindeki kırıntılar bitince klayvenin tuşlarını söküp araya kaçan doritosları da yedim.

tadı izmir'in kumrusunu çağrıştırdı bende nedense. koliyle alınması gereken bir sarf malzemesi olarak kategorize ediyor, soyalı fıstıkla aynı ratingi veriyorum a la turca'ya.
  • haşhaş ve kurutulmuş domates aromalı olanı zeytin ezmesiyle gayet güzel giden türk usulü doritos.
  • haşhaşlısını da susamlısını da deneyip hayal kırıklığına uğradığım cips, makronun haşhaşlı ekmeği yoğurtla daha güzel gidiyor.
  • yüzyılın buluşlarından ikisi. çoban salata aromalı laysin iğrençliğinin tersine, beyaz peynir-susamlı ve haşhaş-kurutulmuş domatesli doritoslar nefis olmuş. tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
  • haşhaş-kurutulmuş domateslisine taptığım cips.muhteşem yapmışlar, bokunu çıkarana kadar yemek istiyorum.
  • doritosun etnik öğeler barındırma iddiasındaki yeni cipsi.bunu daha ziyade ambalajından anlıyoruz:1 adet çay(ince belli),susamlı simit,beyaz peynir..peynirler de meğer trakyadan geliyormuş..
    burger king'in hamsiburgerinden sonra bir yerel tatlar prim yapar mı çalışması daha..
  • (bkz: glokallesme)
hesabın var mı? giriş yap