• sadece mesleki alanı hakkındaki şeyleri bilen, genel kültürü sıfır olan cahil ve sıkıcı insan.
  • police academy 5: assignment: miami beach filminde, gıcık komiser lt. thaddeus harris'in (george w. bailey) plajda göğüs bölgesine yazılan ve türkçeye "antika" olarak çevrilen kelime.
  • mal uygundur, mantar da denebilir
  • güzel insanlara söylenebilecek şirin hakaret. (bkz: orlando)
  • salak bilg. hocalarının potansiel nickname i.
  • dans dans diyip durmak olmaz; ben karsima geçip bugi bugi etmemis adama dansçi demem efendi..
    dork bey; bassla poz verirken serçe parmagi havada durur, buradan ne denli asil bir insan oldugu anlasilmaktadir sanabilirsiniz de yalan sokak çocugu bildigin, gerçi bir ev erkegi kivami aldi tanistigim süre içinde gözümün önünde günden güne.. mesela kiz olsa yasi geçtiginden evde kalmis kiz kurusu derdiniz ama diyemezdiniz de pendor kizi sürtiye olurdu o vakit de..
    dertsiz basina dert açma, pürüzsüz zeminlere tümsek yapma suretiyle kendini sürekli bir aci çekme sikinti hali içine sokmaya bayilir, bayilir, neden çünkü hisli takilip kendini emo cu lanse etçek kizlara, oysa ezelden metalci bögür bögür, hatta evet bögür bi abilere görsünler..
    "dork dork olmakla gurur duymak demektir" bak ben ilk dizeyi verdim, o gerisini gitarina kavusup sürttürüp getirsin ilhamini kovalasin (muhtemelen 2 saniye içinde kendi adini bile unutacagi için bu çalisma 5 kamera ve 8 mikrofonlu bir kayit stüdyosunda yapilsin)
    böyle kizlar dork a hasta dork bana hasta geçinip gidiyoruz iste..
  • arama motorlarını kullanarak, public sitelerin güvenlik açıklarını bulabilmek için kullanılan search queryleridir (ancak bu kadar anlaşılabilir yazabildim).
    örn; inurl:"/phpmyadmin/user_password.php" -inurl:git
  • popüler bir hakaret olmasına rağmen amerikan argosunda gerçek anlamının penis olması ilginçtir.
  • anlatilmasi zor olan, ama gorulunce hemen bahsedilen sey oldugu anlasilan, pek merak uyandirmayan insan'in ingilizcesi. amerika'nin enteresan olmayan, teknik ve politik konularda guclu universitelerinde (bkz: georgetown) (bkz: carnegie mellon) karsiniza cikarlar, enteresan konusamazlar, en iyisi avoid etmektir bu tip insanlari, yoksa sikintidan bayilabilinir. (bkz: sikintidan bayilmak)
  • eşşek.
hesabın var mı? giriş yap