şükela:  tümü | bugün
 • 15 temmuz 2015'te kadikoy'de acilacak olan mekan. sanirim tr'nin en buyuk metal - rock bar'i olacak.
  (bkz: dorock)
 • 2000 m2 kullanım alanına, yani istanbul'un en büyük kapalı canlı müzik sahnelerinden birine sahipmiş. dorock stage, dorock cafe & bistro ve dorock baze olarak ayrılacak bu dev mekanda herkes kendine göre bir şeyler bulabilecekmiş. türkiye'nin ilk ve tek e-spor barı baze esports cafe & bar geliyormuş. daha ne olsun. 15 temmuz'da. mis.
 • biletix'in internet sitesinde dolaşırken tesadüfen gördüğüm mekân. açılış 15 temmuz'da.

  kadıköysahne'den sonra ikinci bir mekâna daha ihtiyaç vardı bence, o nedenle açılacak olmasına sevindim. taksim'deki dorock uzak kalıyor diye benim gibi gitmeye üşenenler varsa artık burayı ziyaret edebilirler.

  ayrıca cafe&bistro ve baze adı verilen iki bölümü daha olacakmış, daha detaylı bilgi için şu yazıyı okuyabilirsiniz: tık!

  biletix sayfası: tık!
  mekânın web sitesi: dorock xl
  açılışla ilgili detaylı bilgi: etkinlik sayfası

  edit: linkler güncellendi.
 • bugün dış dizaynı ve ürün dizimi yapılan, yeni açılacak mekân.
 • sonunda kadıköy'de müthiş bir mekan açılıyor.
  bıktım taksim'e gidip gelmekten. bıktım kadıköy'deki dandik mekanlardan. hep taksim, hep beşiktaş.
  biraz da bizim yüzümüz gülsün ulen! kadıköy candır. o kadar.
  açılışı iple çekiyoruz.
 • istanbul'da bulabileceğiniz en leşş ortamlarda 2. sıraya yükselmesi çok fazla bir zaman almayacaktır. birincisini zaten biliyorsunuz.
 • asla rastgele bir kadıköy ara sokağı kadar klas olamayacak mekan. dorock'tan bağımsız olarak bütün barlar için geçerlidir bu dediğim.
 • gayet güzel olmuş mekan. kulağımın pası silindi iyi oldu.
 • son anda bayram nedeniyle kenarindan kacirdigim mekan ûl meydan.

  bayram gelir ellere
  sevgi verir dillere
  mutlu musunuz lan
 • mekan tek kelimeyle muhteşem. kadıköy'e de bu yakışırdı zaten. açılış gecesinde razor'ın çıkması pek sürpriz olmadı hatta mükemmel oldu. taksim dorock'ın vazgeçilmezleri her zamanki gibi coşturdu milleti. her şey bir kenara mekanın geniş olması büyük artı. yer problemi olmayacak ve bundan sonra büyük grupları da rahat rahat dinleyebileceğiz ki şimdiden hayko cepkin konser afişleri duvarlardaydı. mekanda pogo da yapılabiliyor bu arada(burnum kanadı) ilk gece olmasına rağmen sanki pusuda bekliyorlarmış gibi saldırmıştı millet. mekan sahipleri de bu kadar kişinin gelebileceğini tahmin etmemiş ki bira kalmadı ve bi 10 dakika sırada bekledik. barmenler bağıra çağıra bira yetiştirmeye çalışıyorlardı. tek hoşuma gitmeyen şey sahne önündeki asma kolon. sağ tarafta kalan trollcükler sahneyi tam anlamıyla göremiyor üzülüyorlar ağlıyorlar. bir de yerler siyah olaydı daha iyiydi. güzel günler göreceğiz çocuklar motorları kadıköy'e süreceğiz .