şükela:  tümü | bugün
  • 15 temmuz 2015'te kadikoy'de acilacak olan mekan. sanirim tr'nin en buyuk metal - rock bar'i olacak.
    (bkz: dorock)
  • 2000 m2 kullanım alanına, yani istanbul'un en büyük kapalı canlı müzik sahnelerinden birine sahipmiş. dorock stage, dorock cafe & bistro ve dorock baze olarak ayrılacak bu dev mekanda herkes kendine göre bir şeyler bulabilecekmiş. türkiye'nin ilk ve tek e-spor barı baze esports cafe & bar geliyormuş. daha ne olsun. 15 temmuz'da. mis.
  • biletix'in internet sitesinde dolaşırken tesadüfen gördüğüm mekân. açılış 15 temmuz'da.

kadıköysahne'den sonra ikinci bir mekâna daha ihtiyaç vardı bence, o nedenle açılacak olmasına sevindim.

ayrıca cafe&bistro ve baze adı verilen iki bölümü daha olacakmış, daha detaylı bilgi için şu yazıyı okuyabilirsiniz: tık!

biletix sayfası ve adresi de burada: tık!

edit: linkler güncellendi.
  • bugün dış dizaynı ve ürün dizimi yapılan, yeni açılacak mekân.
  • sonunda kadıköy'de müthiş bir mekan açılıyor.
    bıktım taksim'e gidip gelmekten. bıktım kadıköy'deki dandik mekanlardan. hep taksim, hep beşiktaş.
    biraz da bizim yüzümüz gülsün ulen! kadıköy candır. o kadar.
    açılışı iple çekiyoruz.
  • istanbul'da bulabileceğiniz en leşş ortamlarda 2. sıraya yükselmesi çok fazla bir zaman almayacaktır. birincisini zaten biliyorsunuz.
  • hahah. ergen yağlı uzun saçlı leş metalcilerin yeri olan taksimdeki rezil mekanın kadıköy şubesi açılacakmış. artık dönüşümlü olarak razor tr ve murder kingçıkartırlar.
  • bugünkü açılışına katılacağım, kadıköy'ün en yeni ve gözde mekanı.

taksim'deki dorock uzak kalıyor diye benim gibi gitmeye üşenenler varsa artık burayı ziyaret edebilirler. kadıköy'ümüze kaliteli bir mekan daha katıldığı için mutluyum.

açılışla ilgili daha detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: etkinlik sayfası

bu da mekânın web sitesi: dorock xl
  • gayet güzel olmuş mekan. kulağımın pası silindi iyi oldu.
  • başıma bir iş gelmeyecekse istanbul'un en iyi heavy metal barıdır gün itibariyle. * bu ticari kaygıdan çok bir sevda işi sanıyorum. güzel bir mekan açıyorsun, insanlar (bilhassa anadolu yakasındakiler) senin hizmetini övüyorlar. "müşteri memnuniyeti harika bir pazarlama aracı" gerçektende. razor isimli grubun sahne aldığı sırada motorla* seyirciyi gazlayan elemana selam olsun. o egzozdan gelen ses moshu* kaçınılmaz kıldı adeta.